3 nagrody Effie dla naszej firmy!

2018-12-14 10:11:00

Podczas wyjątkowej gali Effie Awards nagrodzono wyróżniające się na rynku kampanie marketingowe. Niezwykle miło nam poinformować, że otrzymaliśmy na niej aż 3 nagrody! DrWitt zdobył złotą statuetkę w kategorii Napoje Bezalkoholowe, a Tymbark – dwie srebrne, w kategoriach Napoje Bezalkoholowe i Brand Experience.

Effie Awards to najważniejsza nagroda branży marketingowej – prestiżowy konkurs ceniony na całym świecie. Corocznie nominowane i nagrodzone kampanie stają się inspiracją i wzorem dla innych, dlatego szczególnie cieszy fakt, że na tegorocznej gali nagrodzono dwie nasze marki. Złota statuetka Effie dla kampanii DrWitt „Na co dzień na zdrowie” to pierwsze w historii złoto w tym konkursie dla naszej firmy! Z kolei Tymbark otrzymał aż dwa srebra – oba dla kampanii „Tymbark Prank!”.

Kampania DrWitt Premium miała na celu zmianę sposobu myślenia o marce i zbudowanie przekonania, że DrWitt jest pomocny w trosce o zdrowie, dobry wygląd i samopoczucie, a przy tym jest wyjątkowo smaczny i wygodny w użyciu. Swoją formą, w nieco przewrotny sposób przekaz podobny był do sposobu w jaki reklamowane są suplementy. Kampania obejmowała reklamę telewizyjną, outdoor oraz działania w social mediach.

Z kolei Tymbark Prank to aplikacja doceniona nie tylko przez użytkowników, ale również ekspertów branży, którzy do tej pory przyznali jej już kilka cennych wyróżnień. Dzięki połączeniu mechanizmu rozszerzonej rzeczywistości z ideą zabawnych żartów, zapewnia doskonałą zabawę. Wprowadzeniu aplikacji towarzyszyła szeroka i utrzymana w klimacie dobrej zabawy kampania marketingowa.

 

 

 

22 maja 2019, 09:02
H2Owoc w nowej kampanii
Proste rozwiązania potrafią zaskakiwać! Tak jak prosty skład napojów H2Owoc – bez ...
Więcej...
22 maja 2019, 09:00
Wygraj z Kotlinem
Trwa loteria Kotlina, w której w zamian za zakup dowolnego ketchupu Kotlin można wygrać ...
Więcej...
22 maja 2019, 08:59
Kampania marki Kotlin
W nowej kampanii wizerunkowej marka udowadnia, że nikt tak nie podchodzi do ketchupu, jak ...
Więcej...