3 nagrody Effie dla naszej firmy!

2018-12-14 10:11:00

Podczas wyjątkowej gali Effie Awards nagrodzono wyróżniające się na rynku kampanie marketingowe. Niezwykle miło nam poinformować, że otrzymaliśmy na niej aż 3 nagrody! DrWitt zdobył złotą statuetkę w kategorii Napoje Bezalkoholowe, a Tymbark – dwie srebrne, w kategoriach Napoje Bezalkoholowe i Brand Experience.

Effie Awards to najważniejsza nagroda branży marketingowej – prestiżowy konkurs ceniony na całym świecie. Corocznie nominowane i nagrodzone kampanie stają się inspiracją i wzorem dla innych, dlatego szczególnie cieszy fakt, że na tegorocznej gali nagrodzono dwie nasze marki. Złota statuetka Effie dla kampanii DrWitt „Na co dzień na zdrowie” to pierwsze w historii złoto w tym konkursie dla naszej firmy! Z kolei Tymbark otrzymał aż dwa srebra – oba dla kampanii „Tymbark Prank!”.

Kampania DrWitt Premium miała na celu zmianę sposobu myślenia o marce i zbudowanie przekonania, że DrWitt jest pomocny w trosce o zdrowie, dobry wygląd i samopoczucie, a przy tym jest wyjątkowo smaczny i wygodny w użyciu. Swoją formą, w nieco przewrotny sposób przekaz podobny był do sposobu w jaki reklamowane są suplementy. Kampania obejmowała reklamę telewizyjną, outdoor oraz działania w social mediach.

Z kolei Tymbark Prank to aplikacja doceniona nie tylko przez użytkowników, ale również ekspertów branży, którzy do tej pory przyznali jej już kilka cennych wyróżnień. Dzięki połączeniu mechanizmu rozszerzonej rzeczywistości z ideą zabawnych żartów, zapewnia doskonałą zabawę. Wprowadzeniu aplikacji towarzyszyła szeroka i utrzymana w klimacie dobrej zabawy kampania marketingowa.

 

 

 

20 maja 2020, 11:50
Złote Paragony 2020
W piątek 15 maja odbyła się uroczysta 10. gala miesięcznika „Hurt & Detal” ...
Więcej...
18 maja 2020, 12:43
Lubella Łączy
W ramach akcji #LubellaŁączy marka planuje przekazać 200 tysięcy produktów do około ...
Więcej...
15 maja 2020, 15:06
Tymbark Gazzzowany
Tymbark Gazzzowany to propozycja marki na lato. Napój gazowany z sokiem owocowym, w ...
Więcej...