300… i bez gazu?! Woda Kubuś Waterrr w nowej kampanii telewizyjnej

2017-05-29 13:38:00

Czy mały Franek wie, ile to jest 300? I co ta liczba ma wspólnego z wodą Kubuś Waterrr? W kolejnej reklamie z serii „Jaki jest Waterrr” ponownie zaskoczy nas wiedza i spryt najmłodszych, a w dodatku znów przekonamy się, że proste rozwiązania – jak proste odpowiedzi – bywają najlepsze! Dlatego warto sięgać po czystą wodę.

W kolejnej odsłonie kampanii Kubusia Waterrr poznajemy młodego reportera, który sprawdza wiedzę swojego młodszego brata. Chłopiec, w odpowiedzi na pytanie, ile to jest 300, rezolutnie podnosi swoją ulubioną wodę. Okazuje się, że małemu Frankowi nie chodzi o trzysta, a o czystą… wodę Kubuś Waterrr. Zaskoczony małym językowym zamieszaniem, starszy brat po chwili tłumaczy – rzeczywiście, woda Waterrr jest czysta, a w dodatku niegazowana!

Woda niegazowana Kubuś Waterrr to propozycja dla wszystkich dzieci – szczególnie tych, które uwielbiają aktywnie spędzać czas. Najmłodsi podczas różnych aktywności chętnie sięgają po wodę, a praktyczny korek niekapek jest dla nich idealny, ponieważ zapewnia wygodę w każdej sytuacji. Dzięki temu rozwiązaniu wodę Kubusia można pić na co dzień, w szkole, na wycieczkach i podczas uprawiania sportu. Czysta, bez gazu, a w dodatku w wygodnej formie – właśnie taka jest woda niegazowana Kubuś Waterrr!

Zachęcamy do obejrzenia spotu: https://youtu.be/tWQpbFTWr7A?list=PLMC_aqjQgi-CEhYLlyg_Ey5IKHQWkTDXS

17 kwietnia 2018, 13:18
Nowe płatki zbożowe
Kto nie chciałby być jak Superman? To jeden z najbardziej rozpoznawalnych superbohaterów ...
Więcej...
17 kwietnia 2018, 13:14
Kubuś i Runmageddon Kids!
Kubuś został partnerem cyklu wydarzeń Runmageddon Kids, który powstał z myślą o ...
Więcej...
17 kwietnia 2018, 13:11
Wygodne musy Tymbarku
Kochamy owoce, ale one, choć pyszne, bywają kłopotliwe. Jabłka bywają niedyskretne, ...
Więcej...