300… i bez gazu?! Woda Kubuś Waterrr w nowej kampanii telewizyjnej

2017-05-29 13:38:00

Czy mały Franek wie, ile to jest 300? I co ta liczba ma wspólnego z wodą Kubuś Waterrr? W kolejnej reklamie z serii „Jaki jest Waterrr” ponownie zaskoczy nas wiedza i spryt najmłodszych, a w dodatku znów przekonamy się, że proste rozwiązania – jak proste odpowiedzi – bywają najlepsze! Dlatego warto sięgać po czystą wodę.

W kolejnej odsłonie kampanii Kubusia Waterrr poznajemy młodego reportera, który sprawdza wiedzę swojego młodszego brata. Chłopiec, w odpowiedzi na pytanie, ile to jest 300, rezolutnie podnosi swoją ulubioną wodę. Okazuje się, że małemu Frankowi nie chodzi o trzysta, a o czystą… wodę Kubuś Waterrr. Zaskoczony małym językowym zamieszaniem, starszy brat po chwili tłumaczy – rzeczywiście, woda Waterrr jest czysta, a w dodatku niegazowana!

Woda niegazowana Kubuś Waterrr to propozycja dla wszystkich dzieci – szczególnie tych, które uwielbiają aktywnie spędzać czas. Najmłodsi podczas różnych aktywności chętnie sięgają po wodę, a praktyczny korek niekapek jest dla nich idealny, ponieważ zapewnia wygodę w każdej sytuacji. Dzięki temu rozwiązaniu wodę Kubusia można pić na co dzień, w szkole, na wycieczkach i podczas uprawiania sportu. Czysta, bez gazu, a w dodatku w wygodnej formie – właśnie taka jest woda niegazowana Kubuś Waterrr!

Zachęcamy do obejrzenia spotu: https://youtu.be/tWQpbFTWr7A?list=PLMC_aqjQgi-CEhYLlyg_Ey5IKHQWkTDXS

16 stycznia 2018, 12:07
Maspex w IAA Polska
Wraz z początkiem roku nasza firma przystąpiła do IAA Polska – Stowarzyszenia, ...
Więcej...
16 stycznia 2018, 12:03
Najlepsze ze zboża!
Jest wiele odpowiednich momentów, dobrych okazji i świetnych powodów, by sięgać po ...
Więcej...
16 stycznia 2018, 11:47
Ogień i lód od Tigera
Dwa nowe warianty Tigera to propozycje z dwóch różnych stref klimatycznych – zupełnie ...
Więcej...