300… i bez gazu?! Woda Kubuś Waterrr w nowej kampanii telewizyjnej

2017-05-29 13:38:00

Czy mały Franek wie, ile to jest 300? I co ta liczba ma wspólnego z wodą Kubuś Waterrr? W kolejnej reklamie z serii „Jaki jest Waterrr” ponownie zaskoczy nas wiedza i spryt najmłodszych, a w dodatku znów przekonamy się, że proste rozwiązania – jak proste odpowiedzi – bywają najlepsze! Dlatego warto sięgać po czystą wodę.

W kolejnej odsłonie kampanii Kubusia Waterrr poznajemy młodego reportera, który sprawdza wiedzę swojego młodszego brata. Chłopiec, w odpowiedzi na pytanie, ile to jest 300, rezolutnie podnosi swoją ulubioną wodę. Okazuje się, że małemu Frankowi nie chodzi o trzysta, a o czystą… wodę Kubuś Waterrr. Zaskoczony małym językowym zamieszaniem, starszy brat po chwili tłumaczy – rzeczywiście, woda Waterrr jest czysta, a w dodatku niegazowana!

Woda niegazowana Kubuś Waterrr to propozycja dla wszystkich dzieci – szczególnie tych, które uwielbiają aktywnie spędzać czas. Najmłodsi podczas różnych aktywności chętnie sięgają po wodę, a praktyczny korek niekapek jest dla nich idealny, ponieważ zapewnia wygodę w każdej sytuacji. Dzięki temu rozwiązaniu wodę Kubusia można pić na co dzień, w szkole, na wycieczkach i podczas uprawiania sportu. Czysta, bez gazu, a w dodatku w wygodnej formie – właśnie taka jest woda niegazowana Kubuś Waterrr!

Zachęcamy do obejrzenia spotu: https://youtu.be/tWQpbFTWr7A?list=PLMC_aqjQgi-CEhYLlyg_Ey5IKHQWkTDXS

09 czerwca 2017, 09:48
Zapytanie ofertowe
ZPOW Agros Nova Sp. z o.o. Sp.k., Al. St. Zjednoczonych 61 A, 04-028 WARSZAWA, zaprasza do ...
Więcej...
29 maja 2017, 13:14
Zakręcone Owoce Świata
Unikalne smaki Owoców Świata Tymbarku przenoszą nas w najdalsze, egzotyczne zakątki ...
Więcej...
18 maja 2017, 12:28
Kotlin jest BEZ…
Strona Kotlina – www.ketchupy.pl startuje w nowej odsłonie. Wszyscy sympatycy ...
Więcej...