Kubuś zaprasza do bajkowego świata

2019-06-05 09:40:00

Kubuś ma dla dzieci serię fantastycznych niespodzianek. We współpracy ze Storytel marka przygotowała 25 audiobooków – popularnych bajek czytanych przez wyjątkowych lektorów. Z firmą Trefl Kubuś przygotował natomiast grę, na planszy której można umieścić kolekcję naklejek spod etykiet soków. Dodatkowo na rewersach wybranych etykiet czekają też bajkowe zadania.   

Jaś i Małgosia, Czerwony kapturek, Kot w butach… Opowieści o nich oraz wielu innych niesamowitych bohaterach czekają na najmłodszych na stronie www.kubus.pl. Znajduje się tam 25 bajek uwielbianych przez dzieci od pokoleń, które czytają popularni aktorzy i aktorki.

Kubuś zaprasza w podróż do świata bajek – na początku każdego nagrania to właśnie sam miś zachęca dzieci do wysłuchania opowieści. Z kolei na końcu dzieci usłyszą dodatkowe pytania uzupełniające opowieść i pozwalające się nad nią zastanowić.

W ramach akcji powstało też 25 naklejek inspirowanych bajkowymi bohaterami. Postaci nakleja się na specjalny album w formie gry opracowanej przez firmę Trefl. Zadaniem graczy jest przejście przez 3 Bajkowe Królestwa spotykając po drodze bohaterów z bajek, którzy mogą pomóc lub przeszkodzić. Planszę i instrukcję do gry można również pobrać ze strony www.kubus.pl.

Wszystkie audiobooki powstały przy współpracy z platformą z audiobookami i podcastami Storytel, która firmuje akcję. Kody do odblokowania audiobooków znajdują się pod naklejkami, które znaleźć można pod etykietami soków Kubuś Go!, Kubuś gęsty w szklanych butelkach oraz Kubuś 100%. Z kolei na rewersach etykiet Kubusia Go! oraz Kubusia gęstego – w szklanych butelkach oraz w dużych pojemnościach 0,9 l można szukać bajkowych zadań i zagadek.

Jeszcze w tym roku Kubuś rozwinie platformę o kolejne audiobooki. Powstają kolejne nagrania, które do kolekcji trafią jesienią.

05 czerwca 2019, 10:01
Spotkanie z Reprezentacją
Zgrupowanie walczącej w eliminacjach do Euro 2020 reprezentacji Polski będzie miało ...
Więcej...
05 czerwca 2019, 09:55
Rusz się po nagrody!
W ramach akcji „Rusz się z Kubusiem” marka stale zachęca najmłodszych do aktywności ...
Więcej...
05 czerwca 2019, 09:53
Tymbark na festiwalach
Tradycyjnie już Tymbark jest obecny na jednych z największych muzycznych festiwali w ...
Więcej...