BEZ według Dziecięcych Standardów Kubusia

2019-03-13 00:00:00

Czasami „BEZ” oznacza… najlepiej. Właśnie to w nowej kampanii przedstawia Kubuś. Wszystkie produkty marki są zawsze bez konserwantów, bez syropu glukozowo-fruktozowego i bez barwników. To kolejny dowód na to, jak Kubuś spełnia Dziecięce Standardy.

Najnowszy spot Kubusia to kontynuacja kampanii prezentującej Dziecięce Standardy. Komunikacja skupia się na BEZpieczeństwie najmłodszych, które jest tak ważne dla marki, jak i dla każdego rodzica. Kubuś dba zatem o skład produktów, by były BEZ wszelkich niepotrzebnych dodatków. Nie znajdziemy w nim ani konserwantów, ani syropu glukozowo-fruktozowego, ani barwników.

Kubuś pokazuje, że tak jak dzieci lubią bawić się i stawiać czoła codziennym wyzwaniom bez ograniczeń, tak i produkty dla nich – najlepiej wybierać bez zbędnych dodatków. Produkty marki powstają specjalnie z myślą o dzieciach i mają maksymalnie proste składy, by spełniać Dziecięce Standardy i wymagania rodziców. Wszystko po to, by podkreślić, że to nie wszystko jedno, co piją najmłodsi.

Kampania emitowana jest w telewizji i w kinach, jest także wspierana działaniami digitalowymi.

Obejrzyj kolejny spot o Dziecięcych Standardach: https://youtu.be/46xJ-Ylq49M

30 czerwca 2020, 10:06
Loteria Tigera
W ostatnich miesiącach Tiger rozpoczął intensywną współpracę z amerykańską marką ...
Więcej...
26 czerwca 2020, 13:32
Maspex #GaszynChallenge
Maspex dołączył do popularnej akcji #GaszynChallenge, w ramach której cała Polska robi ...
Więcej...
23 czerwca 2020, 16:24
Mistrzowskie Tiger Roasty
TIGER kontynuuje komunikację, w której promuje i wspiera sportowych mistrzów – ...
Więcej...