Caprio się zmienia na dobre!

2019-09-16 14:30:00

Caprio, znana i doceniana za dostępność, jakość i przystępną cenę marka, odświeżyła swoją ofertę. Teraz proponuje nie tylko produkty w nowych, smakowicie prezentujących się opakowaniach, ale także dwa nowe smaki: Caprio Jabłko – Mango i Caprio Jabłko – Truskawka.

Soki, nektary i napoje to kategoria, która niezmiennie się rozwija. Również Caprio – lider w kategorii ekonomicznej napojów rodzinnych, wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów. Marka zmieniła logo oraz opakowania i odświeżyła swoją ofertę. Ulubione smaki Polaków teraz dostępne są w nowej szacie graficznej. Apetyczne wizualizacje owoców zachęcają do spróbowania orzeźwiających propozycji. Nowy layout jest przejrzysty, wyróżnia się połączeniem nowoczesnego designu i efektownej estetyki.

Zmiany wizualne to nie wszystko. Do oferty dołączyły dwie nowości. Napoje Jabłko – Mango to połączenie tradycyjnego smaku z najpopularniejszą obecnie odsłoną egzotyki. Napoje Jabłko – Truskawka to z kolei propozycja łącząca dwa owoce niezmiennie uwielbiane przez Polaków. Nowości dołączyły do dostępnych dotychczas w ofercie: Czarna Porzeczka, Jabłko, Jabłko – Malina, Jabłko – Aronia – Wiśnia, Pomarańcza, Multiwitamina.

Co się nie zmienia? Odpowiednia, rodzinna pojemność, przystępna cena i oczywiście – doskonałe, owocowe smaki! Konsumenci doceniają ofertę Caprio za możliwość dostosowania do wielu okazji – od rodzinnych obiadów, przez spotkania z przyjaciółmi, aż po wieczorne przyjęcia. Jak zawsze – na każdą okazję! Smaki Caprio doceniane są także za zawartość witaminy C, która sprzyja utrzymaniu odporności i dobrego nastroju.

14 stycznia 2020, 12:54
Dżem Babci z Łowiczem
W ciągu roku jest wiele wspaniałych okazji do świętowania z bliskimi. Łowicz zachęca ...
Więcej...
14 stycznia 2020, 12:50
Kubusiowi Narciarze
Kubuś wraz z początkiem roku zachęca najmłodszych do zimowych aktywności. Po raz ...
Więcej...
19 grudnia 2019, 10:54
TYM, którzy…
Na co dzień nie zawsze mamy chwilę, by się zatrzymać i docenić tych, którzy nas ...
Więcej...