Caprio się zmienia na dobre!

2019-09-16 14:30:00

Caprio, znana i doceniana za dostępność, jakość i przystępną cenę marka, odświeżyła swoją ofertę. Teraz proponuje nie tylko produkty w nowych, smakowicie prezentujących się opakowaniach, ale także dwa nowe smaki: Caprio Jabłko – Mango i Caprio Jabłko – Truskawka.

Soki, nektary i napoje to kategoria, która niezmiennie się rozwija. Również Caprio – lider w kategorii ekonomicznej napojów rodzinnych, wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów. Marka zmieniła logo oraz opakowania i odświeżyła swoją ofertę. Ulubione smaki Polaków teraz dostępne są w nowej szacie graficznej. Apetyczne wizualizacje owoców zachęcają do spróbowania orzeźwiających propozycji. Nowy layout jest przejrzysty, wyróżnia się połączeniem nowoczesnego designu i efektownej estetyki.

Zmiany wizualne to nie wszystko. Do oferty dołączyły dwie nowości. Napoje Jabłko – Mango to połączenie tradycyjnego smaku z najpopularniejszą obecnie odsłoną egzotyki. Napoje Jabłko – Truskawka to z kolei propozycja łącząca dwa owoce niezmiennie uwielbiane przez Polaków. Nowości dołączyły do dostępnych dotychczas w ofercie: Czarna Porzeczka, Jabłko, Jabłko – Malina, Jabłko – Aronia – Wiśnia, Pomarańcza, Multiwitamina.

Co się nie zmienia? Odpowiednia, rodzinna pojemność, przystępna cena i oczywiście – doskonałe, owocowe smaki! Konsumenci doceniają ofertę Caprio za możliwość dostosowania do wielu okazji – od rodzinnych obiadów, przez spotkania z przyjaciółmi, aż po wieczorne przyjęcia. Jak zawsze – na każdą okazję! Smaki Caprio doceniane są także za zawartość witaminy C, która sprzyja utrzymaniu odporności i dobrego nastroju.

25 września 2019, 10:56
Z podwórka na stadion
Zapisy do XX edycji Turnieju "Z podwórka na stadion" przedłużone do 7 października.
Więcej...
19 września 2019, 00:00
Puchatek i Angry Birds 2
Już niedługo na ekranach kin kolejna odsłona kultowej serii - „Angry Birds 2”. Z tej ...
Więcej...
18 września 2019, 14:32
Dni Otwarte Grupy Maspex
16 i 17 września odbyły się Dni Otwarte, w trakcie których uczniowie lokalnych szkół ...
Więcej...