Lubella odkrywa, co może kukurydza

2017-09-04 09:21:00

Lubella kolejny raz podkreśla, że w zbożach jest wciąż wiele do odkrycia. Tym razem, w nowej kampanii telewizyjnej prezentuje możliwości kukurydzy i przedstawia nowość – Lubella Corn Flakes Kakao i Miód.

Płatki kukurydziane od Lubelli to naturalny charakter i wyjątkowy smak, który doceni cała rodzina. W ofercie Lubelli, oprócz tradycyjnych Corn Flakes Klasycznych znajdziemy też unikalne warianty, które zaprezentowane zostały w najnowszym spocie. Lubella Corn Flakes Pełne Ziarno to źródło cennych minerałów i błonnika. Teraz dołączyły do nich, jedyne takie na rynku, płatki kukurydziane z dodatkiem oryginalnego kakao DecoMorreno i naturalnym miodem. Oryginalny smak i wartościowe składniki Lubella Corn Flakes Kakao i Miód sprawiają, że to świetna propozycja na pożywne śniadanie lub przekąskę w ciągu dnia.

Lekka, humorystyczna animacja doskonale przedstawia ideę, jaką kieruje się Lubella. Bliskość natury i jej prawdziwy smak to wartości, które konsumenci znajdą w każdym opakowaniu płatków Lubella Corn Flakes. Sięgnij po ulubione Corn Flakes i wspólnie z Lubellą odkryj, co może kukurydza!

Zachęcamy do obejrzenia spotu w trzech odsłonach:

https://youtu.be/lsqojpNxitU
https://youtu.be/np6CxaaNDZM
https://youtu.be/8kthvL4QOz0

14 listopada 2017, 11:11
W sam raz na raz!
Nowy, całkowicie pomidorowy spot Łowicza prezentuje wyjątkową nowość marki i jej ...
Więcej...
14 listopada 2017, 11:09
Dwa nowe smaki witamin
Linia soków Vitamini powstała z myślą o zawartych w marchwi i owocach witaminach, ...
Więcej...
14 listopada 2017, 11:06
Z czego powstaje Tymbark?
Tymbark w najnowszej kampanii opowiada o sobie, a jednocześnie o najlepszych polskich ...
Więcej...