Lubella odkrywa, co może kukurydza

2017-09-04 09:21:00

Lubella kolejny raz podkreśla, że w zbożach jest wciąż wiele do odkrycia. Tym razem, w nowej kampanii telewizyjnej prezentuje możliwości kukurydzy i przedstawia nowość – Lubella Corn Flakes Kakao i Miód.

Płatki kukurydziane od Lubelli to naturalny charakter i wyjątkowy smak, który doceni cała rodzina. W ofercie Lubelli, oprócz tradycyjnych Corn Flakes Klasycznych znajdziemy też unikalne warianty, które zaprezentowane zostały w najnowszym spocie. Lubella Corn Flakes Pełne Ziarno to źródło cennych minerałów i błonnika. Teraz dołączyły do nich, jedyne takie na rynku, płatki kukurydziane z dodatkiem oryginalnego kakao DecoMorreno i naturalnym miodem. Oryginalny smak i wartościowe składniki Lubella Corn Flakes Kakao i Miód sprawiają, że to świetna propozycja na pożywne śniadanie lub przekąskę w ciągu dnia.

Lekka, humorystyczna animacja doskonale przedstawia ideę, jaką kieruje się Lubella. Bliskość natury i jej prawdziwy smak to wartości, które konsumenci znajdą w każdym opakowaniu płatków Lubella Corn Flakes. Sięgnij po ulubione Corn Flakes i wspólnie z Lubellą odkryj, co może kukurydza!

Zachęcamy do obejrzenia spotu w trzech odsłonach:

https://youtu.be/lsqojpNxitU
https://youtu.be/np6CxaaNDZM
https://youtu.be/8kthvL4QOz0

07 września 2017, 16:00
Piłkarska przygoda
Rozpoczęły się zapisy do XVIII edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar ...
Więcej...
07 września 2017, 15:51
Cytrusowe dżemy Łowicz
Marka Łowicz to nie tylko ekspert od najlepszej jakości dżemów w popularnych smakach, ...
Więcej...
07 września 2017, 15:31
Studio Tymbark liderem!
Studio Tymbark to już oficjalnie najpopularniejszy kanał markowy na polskim YouTube! ...
Więcej...