Lubella odkrywa, co może kukurydza

2017-09-04 09:21:00

Lubella kolejny raz podkreśla, że w zbożach jest wciąż wiele do odkrycia. Tym razem, w nowej kampanii telewizyjnej prezentuje możliwości kukurydzy i przedstawia nowość – Lubella Corn Flakes Kakao i Miód.

Płatki kukurydziane od Lubelli to naturalny charakter i wyjątkowy smak, który doceni cała rodzina. W ofercie Lubelli, oprócz tradycyjnych Corn Flakes Klasycznych znajdziemy też unikalne warianty, które zaprezentowane zostały w najnowszym spocie. Lubella Corn Flakes Pełne Ziarno to źródło cennych minerałów i błonnika. Teraz dołączyły do nich, jedyne takie na rynku, płatki kukurydziane z dodatkiem oryginalnego kakao DecoMorreno i naturalnym miodem. Oryginalny smak i wartościowe składniki Lubella Corn Flakes Kakao i Miód sprawiają, że to świetna propozycja na pożywne śniadanie lub przekąskę w ciągu dnia.

Lekka, humorystyczna animacja doskonale przedstawia ideę, jaką kieruje się Lubella. Bliskość natury i jej prawdziwy smak to wartości, które konsumenci znajdą w każdym opakowaniu płatków Lubella Corn Flakes. Sięgnij po ulubione Corn Flakes i wspólnie z Lubellą odkryj, co może kukurydza!

Zachęcamy do obejrzenia spotu w trzech odsłonach:

https://youtu.be/lsqojpNxitU
https://youtu.be/np6CxaaNDZM
https://youtu.be/8kthvL4QOz0

13 czerwca 2018, 17:08
Pożegnanie Reprezentacji
Trzy dni trwał pobyt zwycięzców XVIII edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar ...
Więcej...
12 czerwca 2018, 15:00
Spotkanie z Reprezentacją
Już w dziś – dzień przed wylotem do Soczi – towarzyskim spotkaniem z Litwą ...
Więcej...
12 czerwca 2018, 14:58
Smak pierwszych truskawek
Dżem truskawkowy Łowicz to klasyka sama w sobie. Uwielbiają go dzieci i dorośli już od ...
Więcej...