Dni Otwarte Grupy Maspex

2019-09-18 14:32:00

16 i 17 września odbyły się Dni Otwarte, w trakcie których uczniowie lokalnych szkół mieli okazję zobaczyć siedzibę naszej firmy w Wadowicach, a także centrum logistyczno-dystrybucyjne M-Logistic oraz zakład produkcyjny w Tychach. Dni Otwarte Grupy Maspex to wydarzenie będące częścią projektu #AnnualFoodAgenda. Jest to kolejna inicjatywa realizowana w ramach EIT Food – konsorcjum, do którego należy Grupa Maspex.

16 września uczniowie wadowickich liceów i techników odwiedzili siedzibę Maspeksu w Wadowicach, z kolei 17 września zaproszeni uczniowie z Tychów zapoznają się z działalnością Ekolandu oraz centrum M-Logistic.

W programie Dni Otwartych uczniowie mogli poznać Maspex nie tylko, jako jednego z największych producentów wyrobów spożywczych w Europie Środkowo-Wschodniej, ale także nowoczesnego pracodawcę. Emocji dostarczył tematyczny Escape Room pokazujący, jakie metody są obecnie wykorzystywane w procesach rekrutacyjnych. Młodzież mogła także osobiście doświadczyć najnowszych technologii i poznać rozwiązania służące szkoleniom pracowników. O solidną dawkę wiedzy zadbali  naukowcy z  Polskiej Akademii Nauk, zwracając uwagę młodych ludzi na właściwe nawyki żywieniowe.

Firmę w Wadowicach odwiedzili uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego im. Marcina Wadowity w Wadowicach, Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Ustawicznego im. św. Jana Pawła II w Radoczy oraz Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Nr 1 w Wadowicach. Uczniowie tyskich szkół zwiedzą nowoczesną halę produkcyjną oraz Centrum Logistyczno-Dystrybucyjne M-Logistic. 

 

Wydarzenie zostało opracowane i zrealizowane przez Maspex przy współpracy z Polską Akademią Nauk z Olsztyna, w ramach współpracy konsorcjum EIT Food – projektu #AnnualFoodAgenda.

25 września 2019, 10:56
Z podwórka na stadion
Zapisy do XX edycji Turnieju "Z podwórka na stadion" przedłużone do 7 października.
Więcej...
19 września 2019, 00:00
Puchatek i Angry Birds 2
Już niedługo na ekranach kin kolejna odsłona kultowej serii - „Angry Birds 2”. Z tej ...
Więcej...
17 września 2019, 00:00
Kampania Lubelli
Lubella oferuje gamę płatków śniadaniowych dla dzieci – naturalnie BEZ syropu ...
Więcej...