Dżem dobry na lato!

2016-04-26 10:29:00

Śniadania jemy cały rok, zatem przez cały rok warto sięgać po idealne na początek dnia, pyszne dżemy Łowicz. Dlatego Łowicz na sezon letni przygotował szczególną niespodziankę dla wszystkich, którzy lubią pyszny smak wakacyjnych owoców. Marka proponuje trzy propozycje na bazie smakowitych truskawek z wakacyjnymi dodatkami – rabarbarem, agrestem i czerwoną porzeczką.

Specjalna oferta Łowicza to smaki lata, a smaki lata to ulubione wakacyjne owoce. Jak wiadomo – najsmaczniejsze wakacje mają pyszny, truskawkowy smak! Łowicz przygotował dla konsumentów wyjątkową niespodziankę na lato – ich ulubiony dżem truskawkowy w trzech pysznych i zaskakujących wariantach do wyboru.

Jak smakują truskawki? Przepysznie – w wersji z rabarbarem, wyśmienicie – w wyjątkowym połączeniu z agrestem, doskonale – z dodatkiem czerwonej porzeczki. Truskawki są po prostu zawsze najlepsze i smakowicie komponują się z innymi smakami lata!

Letnie dżemy od Łowicza są dostępne w kolorowych, wyróżniających się na sklepowej półce słoiczkach. Etykietki z apetycznymi owocami zachęcają, by spróbować każdego z nich. 

22 maja 2019, 09:02
H2Owoc w nowej kampanii
Proste rozwiązania potrafią zaskakiwać! Tak jak prosty skład napojów H2Owoc – bez ...
Więcej...
22 maja 2019, 09:00
Wygraj z Kotlinem
Trwa loteria Kotlina, w której w zamian za zakup dowolnego ketchupu Kotlin można wygrać ...
Więcej...
22 maja 2019, 08:59
Kampania marki Kotlin
W nowej kampanii wizerunkowej marka udowadnia, że nikt tak nie podchodzi do ketchupu, jak ...
Więcej...