Finałowe spotkanie z Ligą Kubusiowego Narciarza!

2020-02-14 13:42:00

Trwa Liga Kubusiowego Narciarza – seria wyjątkowych zawodów narciarskich i snowboardowych dla najmłodszych. Za nami sportowe emocje na stokach w Wiśle, Kurzętniku, Rzykach i Kasinie Wielkiej, a przed nami – ostatnie spotkanie dla małych sportowców w Krynicy Zdroju!

Kubuś zimą zachęca do aktywnej zabawy! Zmagania Ligii Kubusiowego Narciarza to emocjonująca seria zawodów dla najmłodszych – po inauguracji na Skolnity Ski, mali sportowcy rywalizowali na Kurzej Górze, Czarnym Groniu i w ośrodku Kasina Ski. Nie zabrakło atrakcji i ogromnych emocji! Setki dzieci podjęły zdrową, zimową rywalizację z Kubusiem i walczyło o atrakcyjne nagrody.

Urozmaicone i profesjonalne slalomy zostały przygotowywane w ten sposób, by nie sprawić większych trudności zawodnikom w wieku od 4 do 14 lat. Poziom Ligi zawsze jest dopasowany do każdej z czterech grup wiekowych, a zawodom towarzyszą dodatkowe animacje. Zawodnicy i zawodniczki, którzy biorą udział w sportowej rywalizacji, otrzymują pakiet startowy i medal za uczestnictwo, a najlepsi są nagradzani m.in. całorocznymi karnetami na stoki narciarskie oraz upominkami od marki Kubuś.

Przed jeszcze jedna impreza Ligi Kubusiowego Narciarza. 22 lutego spotkamy się w Krynicy Zdroju (Słotwiny Arena), gdzie Kubuś zaprasza do zimowej rywalizacji także dzieci z niepełnosprawnościami.

Więcej informacji na temat zawodów Ligi Kubusiowego Narciarza na oficjalnej stronie pod adresem: www.kubusiowaliga.pl

10 lipca 2020, 09:39
A Ty?Co masz pod kapslem?
Kapsel Tymbarku zawsze trafia w punkt. Odkryte hasełko wyzwala najlepsze emocje i zbliża ...
Więcej...
30 czerwca 2020, 10:06
Loteria Tigera
W ostatnich miesiącach Tiger rozpoczął intensywną współpracę z amerykańską marką ...
Więcej...
26 czerwca 2020, 13:32
Maspex #GaszynChallenge
Maspex dołączył do popularnej akcji #GaszynChallenge, w ramach której cała Polska robi ...
Więcej...