Gotowe tylko w 2 minuty! Łowicz przedstawia nowe dania!

2019-05-15 10:17:00

Jakie jest idealne danie? Wartościowe, smaczne, pożywne, wzbogacone warzywami i… gotowe w 2 minuty! Łowicz wyszedł naprzeciw oczekiwaniom konsumentów i wprowadził Kaszotto & Risotto – dania gotowe w 2 minuty, które warto mieć w zasięgu ręki. Nowa kampania marki prezentuje, jakie to proste, wygodne i smaczne.

Co można zrobić w 2 minuty? Pełnowartościowe, pyszne i bogate w cenne składniki danie! Spot Łowicza skupia się na głównym beneficie nowości – szybkim przygotowaniu pożywnego posiłku. Kaszotto i Risotto Łowicz to dania gotowe, które wystarczy podgrzać w kuchence mikrofalowej. Łatwo, szybko i wygodnie – to nowoczesne rozwiązania Łowicza. Tylko w dwie minuty!

Dynamiczny spot jest pełen muzyki i smakowitych ujęć, które podkreślają nowoczesny charakter produktów. Oprócz spotu telewizyjnego kampania opiera się na szerokich działaniach BTL oraz digitalowych. Komunikacja pojawiła się w przestrzeniach sklepowych, na kanałach VOD, w social mediach oraz w postaci banerowej. Działaniom towarzyszy również kampania bilbordowa w największych miastach w Polsce oraz działania PR.

Innowacyjna nowość Łowicza odpowiada na aktualne potrzeby i wpisuje się w zmieniające się oczekiwania konsumentów. Te pożywne dania, pełne wartościowych składników, zapakowane w wygodną i lekką saszetkę są świetną propozycją na lekki obiad lub kolację. Obecnie dostępne są cztery różne dania do wyboru: Kaszotto z  kaszą bulgur, papryką i czerwoną fasolą, Kaszotto z kaszą pęczak, kukurydzą, fasolką szparagową, Kaszotto z kaszą gryczaną, cebulą i suszonymi podgrzybkami, Risotto z ryżem, jarmużem i suszonymi pomidorami.

Zobacz spot i przekonaj się, co Łowicz oferuje w 2 minuty: https://youtu.be/WATOkuJGuoc

04 lipca 2019, 14:50
Chrup na grilla
Krakus to produkty, które stanowią idealne uzupełnienie wielu potraw z grilla. W ...
Więcej...
04 lipca 2019, 11:08
EIT Food RIS Solutions
Jeszcze do 15 lipca potrwa rekrutacja do nowego programu dla studentów – EIT Food RIS ...
Więcej...
04 lipca 2019, 10:14
"Miasto Tigera"
Niestandardowa kampania marki Tiger skierowana do graczy to “Miasto Tigera”. Jest to ...
Więcej...