Gotowe tylko w 2 minuty! Łowicz przedstawia nowe dania!

2019-05-15 10:17:00

Jakie jest idealne danie? Wartościowe, smaczne, pożywne, wzbogacone warzywami i… gotowe w 2 minuty! Łowicz wyszedł naprzeciw oczekiwaniom konsumentów i wprowadził Kaszotto & Risotto – dania gotowe w 2 minuty, które warto mieć w zasięgu ręki. Nowa kampania marki prezentuje, jakie to proste, wygodne i smaczne.

Co można zrobić w 2 minuty? Pełnowartościowe, pyszne i bogate w cenne składniki danie! Spot Łowicza skupia się na głównym beneficie nowości – szybkim przygotowaniu pożywnego posiłku. Kaszotto i Risotto Łowicz to dania gotowe, które wystarczy podgrzać w kuchence mikrofalowej. Łatwo, szybko i wygodnie – to nowoczesne rozwiązania Łowicza. Tylko w dwie minuty!

Dynamiczny spot jest pełen muzyki i smakowitych ujęć, które podkreślają nowoczesny charakter produktów. Oprócz spotu telewizyjnego kampania opiera się na szerokich działaniach BTL oraz digitalowych. Komunikacja pojawiła się w przestrzeniach sklepowych, na kanałach VOD, w social mediach oraz w postaci banerowej. Działaniom towarzyszy również kampania bilbordowa w największych miastach w Polsce oraz działania PR.

Innowacyjna nowość Łowicza odpowiada na aktualne potrzeby i wpisuje się w zmieniające się oczekiwania konsumentów. Te pożywne dania, pełne wartościowych składników, zapakowane w wygodną i lekką saszetkę są świetną propozycją na lekki obiad lub kolację. Obecnie dostępne są cztery różne dania do wyboru: Kaszotto z  kaszą bulgur, papryką i czerwoną fasolą, Kaszotto z kaszą pęczak, kukurydzą, fasolką szparagową, Kaszotto z kaszą gryczaną, cebulą i suszonymi podgrzybkami, Risotto z ryżem, jarmużem i suszonymi pomidorami.

Zobacz spot i przekonaj się, co Łowicz oferuje w 2 minuty: https://youtu.be/WATOkuJGuoc

20 maja 2020, 11:50
Złote Paragony 2020
W piątek 15 maja odbyła się uroczysta 10. gala miesięcznika „Hurt & Detal” ...
Więcej...
18 maja 2020, 12:43
Lubella Łączy
W ramach akcji #LubellaŁączy marka planuje przekazać 200 tysięcy produktów do około ...
Więcej...
15 maja 2020, 15:06
Tymbark Gazzzowany
Tymbark Gazzzowany to propozycja marki na lato. Napój gazowany z sokiem owocowym, w ...
Więcej...