Jak się ruszasz, pij i jedz Kubusia!

2017-04-18 10:05:00

Ruszyła najnowsza kampania telewizyjna Kubusia – to spoty pełne dziecięcej energii, zabawy i sportowej rywalizacji. Kubuś towarzyszy bohaterom podczas aktywności fizycznej, a co więcej – zachęca dzieci do wspólnej zabawy i ruchu.

Kubuś od dawna wspiera aktywność fizyczną wśród dzieci, m.in. w zimie zapraszając je na stoki, a latem nad morze. Najnowsza kampania pokazuje, że marka jest obecna w życiu dzieci podczas wszystkich aktywności i udowadnia, że sport może być świetną zabawą.

Kampania zachęca wszystkich: Jak się ruszasz, pij i jedz Kubusia! Akcja „Rusz się z Kubusiem!” w telewizji ma dwie odsłony: fabularną, dla starszych dzieci i animowaną – skierowaną do młodszych. Pierwsza cześć utrzymana jest w dynamicznej, żywiołowej stylistyce. To spoty, w których dzieci bawią się w różnych sportowych konkurencjach. Bohaterowie skaczą na trampolinie, jeżdżą na rolkach, grają w piłkę… i zawsze mają ze sobą Kubusia – sok, mus, ciastka lub wodę. Z kolei druga odsłona to spoty animowane zachęcające najmłodszych widzów do ćwiczeń. Proste sekwencje ruchów skłaniają dzieci, by wspólnie z Kubusiem wstały z miejsca i się rozruszały.

Długoterminowa kampania potrwa przez cały rok, a towarzyszyć jej będą działania w Internecie, z uwzględnieniem mediów społecznościowych. W ramach akcji zaplanowano również szereg wydarzeń i konkursów z atrakcyjnymi nagrodami. Kubuś będzie też wspierać akcje podczas obecności na licznych eventach sportowych, m.in. w ramach cyklu imprez biegowych dla dzieci „Waterrr Run”.

 

Zachęcamy do obejrzenia spotów:

https://youtu.be/7WI-p1xig6Y

https://youtu.be/tfgsfGpVAr4

https://youtu.be/6ZvGt2ehfYM

https://youtu.be/kJC2GzWpoPU

https://youtu.be/uU84GWyJy_M

https://youtu.be/mOOW7T3LnzQ

16 stycznia 2018, 12:07
Maspex w IAA Polska
Wraz z początkiem roku nasza firma przystąpiła do IAA Polska – Stowarzyszenia, ...
Więcej...
16 stycznia 2018, 12:03
Najlepsze ze zboża!
Jest wiele odpowiednich momentów, dobrych okazji i świetnych powodów, by sięgać po ...
Więcej...
16 stycznia 2018, 11:47
Ogień i lód od Tigera
Dwa nowe warianty Tigera to propozycje z dwóch różnych stref klimatycznych – zupełnie ...
Więcej...