Unikalny na Wielkanoc – Krakus Chrzan z cytryną

2019-03-04 00:00:00

Chrzan Krakus to produkt, którego nie może zabraknąć na Wielkanoc. W tym roku marka na nadchodzące Święta proponuje wyjątkową nowość – dostępny w limitowanej edycji Chrzan z cytryną. To oryginalny dodatek do dań, idealny na rodzinny stół.

Wielkanoc to czas, kiedy na stole nie może zabraknąć tradycyjnych dań i dodatków. To także czas, kiedy coraz częściej chcemy spróbować popularnych smaków w niecodziennej wersji – by odnaleźć ich nowe możliwości, przełamać konwencję i pozytywnie zaskoczyć zasiadających do świątecznego stołu bliskich. Dokładnie na te potrzeby, oferując oryginalny Chrzan z cytryną, odpowiada Krakus.

Limitowana nowość Krakusa to produkt powstający ze świeżego chrzanu. Jego ostrość została przełamana łagodnym smakiem cytryny, co sprawia, że docenią go nie tylko fani oryginalności, ale także ci, którzy poszukują delikatniejszych wariantów klasycznego chrzanu. Propozycja Krakusa to doskonały dodatek do mięs, sosów, zup, jajek, jak również do ryb i sałatek – doskonale sprawdzi się nie tylko od Święta!30 czerwca 2020, 10:06
Loteria Tigera
W ostatnich miesiącach Tiger rozpoczął intensywną współpracę z amerykańską marką ...
Więcej...
26 czerwca 2020, 13:32
Maspex #GaszynChallenge
Maspex dołączył do popularnej akcji #GaszynChallenge, w ramach której cała Polska robi ...
Więcej...
23 czerwca 2020, 16:24
Mistrzowskie Tiger Roasty
TIGER kontynuuje komunikację, w której promuje i wspiera sportowych mistrzów – ...
Więcej...