Mus+Jogurt = smakowite połącznie Kubusia

2019-04-24 12:55:00

Gdy nie wiadomo, co wybrać – Kubuś zawsze proponuje połączenia zgodne z Dziecięcymi Standardami. Dzieci uwielbiają owocowe musy, dlatego marka połączyła je z jogurtem i stworzyła kolejną smaczną i wartościową propozycję: Mus+Jogurt, którą przedstawia w najnowszej kampanii.

To Dziecięce Standardy są dla Kubusia najważniejsze, dlatego marka tworzy produkty, które im sprostają. Dla wszystkich niezdecydowanych… Kubuś połączył to, co najlepsze: mus z przetartych owoców z pysznym, aksamitnym jogurtem.

Kubuś łączy nie tylko składniki, ale też uwielbiany przez dzieci smak z potwierdzaną przez rodziców jakością. Mus + Jogurt nie zawiera dodatku cukru, barwników, syropu glukozowo-fruktozowego ani konserwantów. To źródło witaminy C i błonnika, a dzięki odpowiedniemu procesowi produkcji i pakowania – nie trzeba go przechowywać w lodówce. Wygodne opakowanie z dzióbkiem można zabrać ze sobą wszędzie.

Proste, a przede wszystkim smaczne propozycje Kubusia dostępne są w trzech wariantach: mus Banan-Truskawka-Jabłko z jogurtem, Jabłko-Brzoskwinia-Banan z jogurtem oraz mus Jabłko-Banan  z jogurtem o smaku waniliowym. Wśród nich każdy znajdzie swój ulubiony!

Spot prezentujący wyjątkowe produkty będzie emitowany w telewizji i wybranych kinach. Kampanii towarzyszyć będą również działania digitalowe i komunikacja w social mediach. 

Obejrzyj spot o nowości zgodnej z Dziecięcymi Standardami: https://youtu.be/CVTfhK5eXxc

04 lipca 2019, 14:50
Chrup na grilla
Krakus to produkty, które stanowią idealne uzupełnienie wielu potraw z grilla. W ...
Więcej...
04 lipca 2019, 11:08
EIT Food RIS Solutions
Jeszcze do 15 lipca potrwa rekrutacja do nowego programu dla studentów – EIT Food RIS ...
Więcej...
27 czerwca 2019, 14:14
Projekty dla studentów
Jak co roku, wraz z początkiem wakacji i datą 1.07. w Ramach Programu Praktyk Letnich jak ...
Więcej...