Siódma edycja cyklu Kubuś Waterrr Run za nami!

2017-10-10 13:17:00

Zakończyła się kolejna edycja serii biegowych imprez, w których Kubuś wraz z  gwiazdami sportu zachęca uczniów szkół podstawowych do biegania i aktywności fizycznej. 19 września odbył się finałowy bieg w Bydgoszczy!

Szósty i ostatni w tym roku Waterrr Run za nami. W całej tegorocznej odsłonie cyklu wzięło udział ponad 4 tysiące uczniów z klas IV-VI szkół podstawowych. W czerwcu odbyły się biegowe spotkania w Szczecinie, Warszawie, Krakowie i Bielsku-Białej, a po wakacjach – w Łodzi oraz właśnie w Bydgoszczy. Ostatnie miasto zostało wybrane na miejsce finału nieprzypadkowo. W poprzedniej edycji właśnie w Bydgoszczy padł rekord, gdy z Kubusiem aktywnie bawiło się prawie tysiąc uczniów! I tym razem frekwencja młodych biegaczy nie zawiodła!

Do biegania z Kubusiem w tym roku najmłodszych przekonywały gwiazdy polskiego sportu: Monika Pyrek, Adrianna Palka, Paweł Korzeniowski, Krzysztof Kosedowski, Michał Kościuszko, Marcin Nowak czy Artur Partyka. W Bydgoszczy dzieciom kolejny raz towarzyszyli Sebastian Chmara, były znakomity siedmioboista i Paweł Januszewski, lekkoatleta, zdobywca wielu medali w biegu na 400 metrów przez płotki.

Kulminacyjny punkt każdej imprezy to bieg na dystansie jednego kilometra z udziałem wszystkich uczestników: dzieci, nauczycieli, rodziców oraz zaproszonych gwiazd. W tej konkurencji zwycięzcami są wszyscy biegacze, którzy wspólnie udowadniają, że aktywność fizyczna to zdrowa i przyjemna pasja. W przerwie między zawodami sportowymi dzieci równie aktywnie spędzają czas w strefach zabaw i podziwiają występy artystyczne. Po każdej konkurencji uczestnicy otrzymują medal, pamiątkową koszulkę, owoce oraz wzbogaconą witaminami wodę smakową Kubuś Waterrr Sport, która idealnie sprawdza się na treningu lub podczas aktywnej zabawy.

17 kwietnia 2018, 13:18
Nowe płatki zbożowe
Kto nie chciałby być jak Superman? To jeden z najbardziej rozpoznawalnych superbohaterów ...
Więcej...
17 kwietnia 2018, 13:14
Kubuś i Runmageddon Kids!
Kubuś został partnerem cyklu wydarzeń Runmageddon Kids, który powstał z myślą o ...
Więcej...
17 kwietnia 2018, 13:11
Wygodne musy Tymbarku
Kochamy owoce, ale one, choć pyszne, bywają kłopotliwe. Jabłka bywają niedyskretne, ...
Więcej...