Tymbark – naturalnie do posiłku

2020-05-13 15:04:00

Niezależnie od tego, jakie potrawy przygotujemy, Tymbark ze wszystkimi komponuje się doskonale. Bo pasuje – naturalnie do posiłku. I smakuje – do wszystkiego. Nowy spot marki przedstawia różne dania w kompozycji z dużym, familijnym opakowaniem napoju owocowego – każde zestawienie wygląda dobrze, bo do wszystkich pasuje Tymbark. Kampanii telewizyjnej towarzyszą dodatkowe jej odsłony w social mediach i bankomatach.

Uniwersalność i ponadczasowy smak napojów Tymbark podkreśla kampania zrealizowana w formie rotujących zdjęć zastawionych stołów. Rodzinny obiad, wieczór z domową pizzą, popołudnie z grillem – możliwości jest wiele. Każdy z nas je inne dania, w różny sposób. Łączy nas to, że cenimy ich bogaty smak i lubimy smakowite dodatki. Niezmiennym elementem każdego posiłku jest duże, rodzinne 2-litrowe opakowanie Tymbarku. W jego towarzystwie wszystko smakuje lepiej.

W kampanii nie bez przyczyny pojawił się jeden z kultowych smaków. Jabłko-wiśnia to wariant łączący tradycyjne owoce, niezmiennie popularny i od lat kojarzony z Tymbarkiem. Spot podkreśla także fakt, że Tymbark to polska marka, niezmiennie kojarzona ze swoją lokalnością, pomimo światowego zasięgu.

Powstały i emitowany w czasie trwających obostrzeń i nietypowej sytuacji społecznej spot ma zaakcentować, że niezależnie od warunków, warto cieszyć się wspólnymi posiłkami i czasem spędzanym z bliskimi.  Siłą kampanii jest jej szeroki zasięg – emitowana jest na około 60 ogólnopolskich i tematycznych stacjach telewizyjnych.

10 lipca 2020, 09:39
A Ty?Co masz pod kapslem?
Kapsel Tymbarku zawsze trafia w punkt. Odkryte hasełko wyzwala najlepsze emocje i zbliża ...
Więcej...
30 czerwca 2020, 10:06
Loteria Tigera
W ostatnich miesiącach Tiger rozpoczął intensywną współpracę z amerykańską marką ...
Więcej...
26 czerwca 2020, 13:32
Maspex #GaszynChallenge
Maspex dołączył do popularnej akcji #GaszynChallenge, w ramach której cała Polska robi ...
Więcej...