Bez konserwantów i bez ograniczeń – ketchup Kotlin w nowej kampanii

2017-05-18 12:21:00

Wiecie, ile ketchupu Kotlin zmieści się na frytce? A ile na żeberkach? Z Kotlinem można smakować ulubione potrawy bez ograniczeń! W nowej kampanii telewizyjnej marka udowadnia, że Kotlin jest bez konserwantów, a jego smakiem można cieszyć się bez końca. Jedynym limitem jest to…, ile ketchupu zmieści się na naszym ulubionym daniu!

Najnowsza kampania marki Kotlin opiera się na przekazie pełnym smaku i humoru. Ile ketchupu Kotlin zmieści się na frytce, ile na kanapce, a ile na szaszłyku? Miłośnicy ketchupu sprawdzają to bez ograniczeń, ciesząc się ulubionym smakiem bez konserwantów.

Reklama Kotlina jest emitowana w dwóch wersjach. W pierwszej kompilację scen przedstawiających smakoszy ketchupu podsumowuje charakterystyczne hasło „I love ketchup”. Natomiast w drugiej lektor podkreśla, że ketchup Kotlin łagodny jest wyjątkowy nie bez przyczyny –  zdaniem konsumentów to Smak nr 1 w Polsce*!

„I love ketchup” to platforma komunikacyjna marki, w ramach której prowadzone są wszystkie działania Kotlina – aktywność w Internecie i mediach społecznościowych, komunikacja na stronie internetowej oraz działania PR. Miłość do ketchupu jest również motywem przewodnim najnowszego konkursu dla konsumentów na www.ketchupy.pl, w którym uczestnicy mogą tworzyć własne przeróbki zdjęć przedstawiające ich sympatię do ketchupu i zdobyć atrakcyjne nagrody!


Zachęcamy do obejrzenia spotów:

https://www.youtube.com/watch?v=0GUc79QAh8Q


* Test produktu typu blind, zrealizowany wśród 807 konsumentów ketchupu w wieku 18-55 lat. Badanie przeprowadzono 01.2017 w miastach: Gdańsk, Toruń, Kielce, Lublin, Warszawa, Łódź, Poznań, Jasło. W badaniu testowano cztery najpopularniejsze marki ketchupów z wyłączeniem marek własnych sieci sklepów dyskontowych. Więcej na: www.ketchupy.pl.

 

 

16 stycznia 2018, 12:07
Maspex w IAA Polska
Wraz z początkiem roku nasza firma przystąpiła do IAA Polska – Stowarzyszenia, ...
Więcej...
16 stycznia 2018, 12:03
Najlepsze ze zboża!
Jest wiele odpowiednich momentów, dobrych okazji i świetnych powodów, by sięgać po ...
Więcej...
16 stycznia 2018, 11:47
Ogień i lód od Tigera
Dwa nowe warianty Tigera to propozycje z dwóch różnych stref klimatycznych – zupełnie ...
Więcej...