Nowa strona marki Kubuś – Bezpieczna Strefa

2019-06-05 09:36:00

Kubuś uruchomił nową odsłonę swojej witryny w sieci. To miejsce, w którym rodzice znajdą wszystkie informacje na temat produktów oraz porady ekspertów, a dzieci – Bezpieczną Strefę z mnóstwem przygotowanych specjalnie dla nich atrakcji.

Kubuś we wszystkich swoich działaniach kieruje się Dziecięcymi Standardami. Zarówno potrzeby najmłodszych, jak oczekiwania matek i ojców zostały uwzględnione też w postaci nowej strony marki. Wyraźny podział na treści dla rodziców i dzieci jest widoczny już po wejściu na www.kubus.pl.

W sekcji dla rodziców znajdują się informacje o produktach Kubusia wraz ze szczegółowym ich opisem – można się zapoznać nie tylko z ich dokładnymi składami, ale także benefitami oraz wyszukiwać propozycje na przykład pod kątem poszczególnych smaków. Dodatkowo w tym miejscu znajdziemy ciekawe przepisy na zdrowe posiłki, czy wartościowe artykuły z poradami zaufanych ekspertów. To również źródło informacji o aktualnych działaniach marki.

Z kolei w drugiej części – w Bezpiecznej Strefie dzieci w różnym wieku znajdą szereg ciekawych i przede wszystkim bezpiecznych materiałów – o potwierdzonym przez markę bezpieczeństwie. To platforma wspierająca rozwój poprzez zabawę. Gry edukacyjne poświęcone takim tematom, jak na przykład programowaniu czy wiedzy o naturze, to doskonały sposób na spędzanie wolnego czasu. Filmy z Kubusiem zachęcają do wspólnych ćwiczeń w ramach kampanii „Rusz się z K!”, a edukacyjne bajki to nie tylko rozrywka, ale przy okazji też garść wiedzy dostosowana do potrzeb najmłodszych.

Strona Kubusia w nowej odsłonie nie tylko udowadnia, że marka zapewnia dzieciom to, co najlepsze w postaci produktów, ale także w formie wartościowej rozrywki. Dodatkowo na opakowaniach produktów Kubuś znalazł się informacyjny znaczek, który zachęca do odwiedzenia Bezpiecznej Strefy.

Zapraszamy na stronę: www.kubus.pl

05 czerwca 2019, 10:01
Spotkanie z Reprezentacją
Zgrupowanie walczącej w eliminacjach do Euro 2020 reprezentacji Polski będzie miało ...
Więcej...
05 czerwca 2019, 09:55
Rusz się po nagrody!
W ramach akcji „Rusz się z Kubusiem” marka stale zachęca najmłodszych do aktywności ...
Więcej...
05 czerwca 2019, 09:53
Tymbark na festiwalach
Tradycyjnie już Tymbark jest obecny na jednych z największych muzycznych festiwali w ...
Więcej...