Dwa nowe dania w 2 minuty od Łowicza

2020-04-27 11:51:00

Łowicz poszerza linię kaszotta i risotta o dwa warianty: Ryż z grillowanymi warzywami oraz Ryż po tajsku z nutą kokosa i warzywami. Nowe Dania w 2 minuty nie zawierają konserwantów i wzmacniaczy smaku, są natomiast pełne wartościowych składników. Produkty dostępne są w nowej szacie graficznej.

Linia kaszotto i risotto od Łowicza zadebiutowała na rynku w lutym 2019 roku. Do wdrożonych wówczas czterech wariantów właśnie dołączyły dwa nowe dania: Ryż z grillowanymi warzywami oraz Ryż po tajsku z nutą kokosa i warzywami. Podobnie jak dotychczasowe smaki, nowości są produktami pełnymi wartościowych składników, z „czystą etykietą”, bez konserwantów i wzmacniaczy smaku. Nie zawierają mięsa, więc są smaczną propozycją również dla wegetarian. Opakowanie zawiera jedną sycącą porcję, idealną na zdrowy i pożywny obiad, kolację czy posiłek przed lub po treningu. Forma lekkiej i wygodnej saszetki sprawia, że danie można zabrać ze sobą i przygotować na przykład w pracy. Wystarczy podgrzać: 2 minuty w mikrofali lub 5 minut na patelni.

Ryż z grillowanymi warzywami i Ryż po tajsku dostępne są w nowych, atrakcyjnych opakowaniach. Odświeżoną szatę graficzną zyskają wkrótce również wszystkie pozostałe smaki.

W ofercie marki cały czas pozostają dostępne cztery dotychczasowe warianty: Kaszotto z kaszą gryczaną, cebulką i suszonymi podgrzybkami, Kaszotto z kaszą bulgur, papryką i czerwoną fasolą, Kaszotto z kaszą pęczak, kukurydzą i fasolką szparagową oraz Risotto z ryżem, jarmużem i suszonymi pomidorami.

20 maja 2020, 11:50
Złote Paragony 2020
W piątek 15 maja odbyła się uroczysta 10. gala miesięcznika „Hurt & Detal” ...
Więcej...
18 maja 2020, 12:43
Lubella Łączy
W ramach akcji #LubellaŁączy marka planuje przekazać 200 tysięcy produktów do około ...
Więcej...
15 maja 2020, 15:06
Tymbark Gazzzowany
Tymbark Gazzzowany to propozycja marki na lato. Napój gazowany z sokiem owocowym, w ...
Więcej...