Nowości Lubelli Gniazda wstęgi i Spaghetti cienkie

2020-02-04 13:57:00

W ofercie Lubelli, lidera na polskim rynku makaronów, pojawiły się dwie nowości skrojone na miarę aktualnych potrzeb konsumentów. Gniazda wstęgi i Spaghetti cienkie to nowe formy makaronów, które uzupełniają gamę produktów marki i stanowić będą podstawę wielu ciekawych makaronowych dań. 

Lubella Gniazda wstęgi (tagliatelle) to forma doskonała do drugich dań, która sprawdzi się zarówno z dodatkami w wersji na wytrawnie jak i na słodko. Długie, płaskie wstążki dobrze sprawdzą się w połączniu  się z sosami np. na bazie pomidorów lub śmietany. Różnorodność zastosowań powoduje, że ta forma makaronu zyskuje na popularności nawet wśród najbardziej wymagających konsumentów.

Lubella Spaghetti cienkie z kolei idealnie pasuje do lekkich sosów, na bazie oliwy, czy z owocami morza. Świetnie sprawdzi się także w wielu daniach kuchni włoskiej,  tak bardzo lubianej przez Polaków.  Lubella Spaghetti cienkie to rozszerzenie jednej z najchętniej wybieranych form makaronów – spaghetti.

Lubella jako ekspert w dziedzinie produktów zbożowych dba o to, by oferowane nowości były dostosowane do aktualnych oczekiwań konsumentów. Obie nowości to propozycje wykraczające poza tradycyjne, dobrze znane już rozwiązania, a zarazem wciąż nimi inspirowane. Jak zawsze w przypadku Lubelli, makarony są złociste i sprężyste, dzięki procesowi produkcji, który daje gwarancję jakości. Marka kontroluje ziarna aż na 6 etapach, korzysta z mąki z własnego młyna i od lat kontynuuje współpracę z polskimi, doświadczonymi rolnikami.

10 lipca 2020, 09:39
A Ty?Co masz pod kapslem?
Kapsel Tymbarku zawsze trafia w punkt. Odkryte hasełko wyzwala najlepsze emocje i zbliża ...
Więcej...
30 czerwca 2020, 10:06
Loteria Tigera
W ostatnich miesiącach Tiger rozpoczął intensywną współpracę z amerykańską marką ...
Więcej...
26 czerwca 2020, 13:32
Maspex #GaszynChallenge
Maspex dołączył do popularnej akcji #GaszynChallenge, w ramach której cała Polska robi ...
Więcej...