Nowości Lubelli Gniazda wstęgi i Spaghetti cienkie

2020-02-04 13:57:00

W ofercie Lubelli, lidera na polskim rynku makaronów, pojawiły się dwie nowości skrojone na miarę aktualnych potrzeb konsumentów. Gniazda wstęgi i Spaghetti cienkie to nowe formy makaronów, które uzupełniają gamę produktów marki i stanowić będą podstawę wielu ciekawych makaronowych dań. 

Lubella Gniazda wstęgi (tagliatelle) to forma doskonała do drugich dań, która sprawdzi się zarówno z dodatkami w wersji na wytrawnie jak i na słodko. Długie, płaskie wstążki dobrze sprawdzą się w połączniu  się z sosami np. na bazie pomidorów lub śmietany. Różnorodność zastosowań powoduje, że ta forma makaronu zyskuje na popularności nawet wśród najbardziej wymagających konsumentów.

Lubella Spaghetti cienkie z kolei idealnie pasuje do lekkich sosów, na bazie oliwy, czy z owocami morza. Świetnie sprawdzi się także w wielu daniach kuchni włoskiej,  tak bardzo lubianej przez Polaków.  Lubella Spaghetti cienkie to rozszerzenie jednej z najchętniej wybieranych form makaronów – spaghetti.

Lubella jako ekspert w dziedzinie produktów zbożowych dba o to, by oferowane nowości były dostosowane do aktualnych oczekiwań konsumentów. Obie nowości to propozycje wykraczające poza tradycyjne, dobrze znane już rozwiązania, a zarazem wciąż nimi inspirowane. Jak zawsze w przypadku Lubelli, makarony są złociste i sprężyste, dzięki procesowi produkcji, który daje gwarancję jakości. Marka kontroluje ziarna aż na 6 etapach, korzysta z mąki z własnego młyna i od lat kontynuuje współpracę z polskimi, doświadczonymi rolnikami.

26 marca 2020, 13:17
Puchar Tymbarku do 2024
Polski Związek Piłki Nożnej i firma Tymbark należąca do Grupy Maspex, przedłużają ...
Więcej...
26 marca 2020, 00:00
Wsparcie lokalne
Przekazaliśmy wsparcie finansowe dla Wadowickiego Szpitala na zakup niezbędnych środków ...
Więcej...
24 marca 2020, 10:42
Kubuś - Owoce od dziecka
Nowa kampania Kubusia podkreśla, że… dzieci są wystarczająco słodkie. Dlatego ...
Więcej...