Nowy sezon „Studia Tymbark” znów bije rekordy popularności

2019-07-24 12:09:00

Studio Tymbark to kanał, który od początku był najszybciej rozwijającym się kanałem markowym na YouTube. Wciąż cieszy się wspaniałymi wynikami i wciąż zaskakuje widzów nowymi formatami oraz pomysłami. Nowy sezon przyciągnął nowych widzów i nasze Studio pozostaje największym kanałem brandowym na polskim YouTube, a jeden z odcinków osiągnął właśnie ponad 1 mln wyświetleń!

Twórcy Tymbarku jak zwykle nie zwalniają tempa, a wręcz przeciwnie – ciągle trzymają najwyższy poziom! Zaangażowana widownia kanału to już blisko 400 tysięcy fanów!

Kolejny sezon jest pełen zaskoczeń i niespodzianek. To nowe pomysły i przygody z popularnymi twórcami – Friz, JDabrowsky, Dawid Frank, Kiślu  dbają o to, by widzowie świetnie się bawili! „Studio Tymbark” znów zostawiło wszystkie kanały innych marek w tyle i jest obecnie największym polskim kanałem brandowym.

Tym samym rośnie oglądalność poszczególnych epizodów. Pierwszy odcinek nowego sezonu „Studia Tymbark” obejrzało już ponad 900 tysięcy osób, drugą jego część – ponad 600 tysięcy. To dopiero początek, bo na kanale wciąż pojawiają się kolejne, pełne nowości odcinki.

Tymczasem jeden ze starszych odcinków… już pobił rekordowy 1 mln wyświetleń! To „YOUTUBERZY NAUCZYCIELAMI”. Właśnie takie pomysły, jak szkoła idealna w wydaniu YouTuberów przyciągają rekordową widownię. Twórcy „Studia Tymbark” w nowym sezonie z pewnością zapewnią nam jeszcze wiele równie szalonych i wyjątkowych odcinków, ze współudziałem znanych i lubianych youtuberów, jak również gwiazd znanych z telewizji.

Zachęcamy do sprawdzenia, jakie treści można znaleźć w Studiu TUTAJ i oczywiście… do subskrybowania, by nie przegapić kolejnych odcinków!

09 września 2019, 12:29
Dni Otwarte Maspeksu
Już za tydzień w Wadowicach i Tychach odbędą się Dni Otwarte Maspeksu powiązane z ...
Więcej...
02 września 2019, 13:17
Jeszcze więcej energii
TIGER jak zawsze zapewnia dawkę energii i przyspieszenia. Dla tych, którzy potrzebują ...
Więcej...
05 sierpnia 2019, 12:16
Nowy karton Tymbarku
Dzięki nowemu rozwiązaniu, ulubiony sok Tymbarku można wypić dosłownie „do ostatniej ...
Więcej...