Nowy wymiar orzeźwienia od Tymbarku: Mango-Mięta

2019-04-24 10:27:00

Tymbark słynie z unikalnych połączeń. Do oferty marki dołączyła linia Mango-Mięta, czyli kolejna kombinacja nieoczywistych, lecz doskonale współgrających ze sobą smaków. Łącząc intensywność mango ze świeżością mięty, Tymbark przygotował kolejną idealną propozycję dla fanów najlepszych napojowych połączeń.

Najbardziej orzeźwiające połączenia nadchodzącej wiosny i lata? Z Tymbarkiem łatwo je znaleźć! Jak co roku marka nie zawodzi i przygotowała kolejny wariant – idealny na każdy słoneczny dzień. To soczyste mango i przełamująca jego egzotyczny smak, orzeźwiająca mięta. Ta propozycja nie ma sobie równych!

Tymbark jak zawsze łączy klasykę z innowacyjnym podejściem do produktów. Nowa linia smakowa to odpowiedź na aktualne trendy w kategorii napojów. To innowacyjna propozycja, dotąd niedostępna na rynku. Na fanów najlepszego letniego smaku czekają kultowe tymbarkowe hasła pod każdą zakrętką, wygodne opakowania i trzy funkcjonalne pojemności do wyboru. Linia Mango-Mięta dostępna jest w butelkach 250 ml, 500 ml i 2 l.

Mango-Mięta to napój idealny na wspólne okazje z bliskimi, do posiłku, na przyjęcia, do grilla czy na piknik. Nowa linia, jak zawsze w Tymbarku, została przygotowana z myślą o wszystkich szukających nowości i nastawionych na ciekawe smaki. Małe formaty są idealne dla jednej osoby, a duża butelka familijna – na rodzinne wyjazdy oraz do wspólnych posiłków. To doskonała porcja orzeźwienia dla każdego!

22 maja 2019, 09:02
H2Owoc w nowej kampanii
Proste rozwiązania potrafią zaskakiwać! Tak jak prosty skład napojów H2Owoc – bez ...
Więcej...
22 maja 2019, 09:00
Wygraj z Kotlinem
Trwa loteria Kotlina, w której w zamian za zakup dowolnego ketchupu Kotlin można wygrać ...
Więcej...
22 maja 2019, 08:59
Kampania marki Kotlin
W nowej kampanii wizerunkowej marka udowadnia, że nikt tak nie podchodzi do ketchupu, jak ...
Więcej...