Nowy wymiar orzeźwienia od Tymbarku: Mango-Mięta

2019-04-24 10:27:00

Tymbark słynie z unikalnych połączeń. Do oferty marki dołączyła linia Mango-Mięta, czyli kolejna kombinacja nieoczywistych, lecz doskonale współgrających ze sobą smaków. Łącząc intensywność mango ze świeżością mięty, Tymbark przygotował kolejną idealną propozycję dla fanów najlepszych napojowych połączeń.

Najbardziej orzeźwiające połączenia nadchodzącej wiosny i lata? Z Tymbarkiem łatwo je znaleźć! Jak co roku marka nie zawodzi i przygotowała kolejny wariant – idealny na każdy słoneczny dzień. To soczyste mango i przełamująca jego egzotyczny smak, orzeźwiająca mięta. Ta propozycja nie ma sobie równych!

Tymbark jak zawsze łączy klasykę z innowacyjnym podejściem do produktów. Nowa linia smakowa to odpowiedź na aktualne trendy w kategorii napojów. To innowacyjna propozycja, dotąd niedostępna na rynku. Na fanów najlepszego letniego smaku czekają kultowe tymbarkowe hasła pod każdą zakrętką, wygodne opakowania i trzy funkcjonalne pojemności do wyboru. Linia Mango-Mięta dostępna jest w butelkach 250 ml, 500 ml i 2 l.

Mango-Mięta to napój idealny na wspólne okazje z bliskimi, do posiłku, na przyjęcia, do grilla czy na piknik. Nowa linia, jak zawsze w Tymbarku, została przygotowana z myślą o wszystkich szukających nowości i nastawionych na ciekawe smaki. Małe formaty są idealne dla jednej osoby, a duża butelka familijna – na rodzinne wyjazdy oraz do wspólnych posiłków. To doskonała porcja orzeźwienia dla każdego!

04 lipca 2019, 14:50
Chrup na grilla
Krakus to produkty, które stanowią idealne uzupełnienie wielu potraw z grilla. W ...
Więcej...
04 lipca 2019, 11:08
EIT Food RIS Solutions
Jeszcze do 15 lipca potrwa rekrutacja do nowego programu dla studentów – EIT Food RIS ...
Więcej...
27 czerwca 2019, 14:14
Projekty dla studentów
Jak co roku, wraz z początkiem wakacji i datą 1.07. w Ramach Programu Praktyk Letnich jak ...
Więcej...