Nasza firma po raz kolejny przekazała produkty dla Kombatantów

2018-12-10 11:39:00

Koordynatorzy akcji działają w ponad 30 miastach w kraju, m.in. w Szczecinie, Warszawie, Wrocławiu, Gdańsku czy Krakowie. Przedsięwzięcie cieszy się też dużym zainteresowaniem wśród Polaków za granicą – w Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych, Holandii czy Niemczech. W ramach akcji Bohaterowie otrzymują wsparcie produktowe, a także - co bardzo ważne -  są odwiedzani przez wolontariuszy. W tym roku  zbiórka została zorganizowana już po raz ósmy.

Podobnie jak w ubiegłym roku nasza firma ufundowała produkty, które znajdą się w świątecznych paczkach. W ramach współpracy ze Stowarzyszeniem Paczka dla Bohatera nasza firma przekazała paczki z produktami dla niemal 1700 Kombatantów z całej Polski. Produkty na ten cel przekazaliśmy do sztabów w 12 miastach w Polsce. W akcji „Paczka dla Bohatera” nasza firma bierze udział już po raz drugi.  Łącznie na rzecz Kombatantów zostało wysłanych 15 ton produktów z oferty naszych marek, czyli niemal 30 000 sztuk soków, nektarów oraz przetworów warzywnych i zbożowych.

Pamięć i pomoc dla Osób, do których trafiają paczki, są niezwykle cenne, a radość jaką sprawiają im odwiedziny, życzenia, rozmowy z wolontariuszami, kartki i paczki to główny cel, jaki realizuje akcja, w którą się zaangażowaliśmy. Jak mówi pomysłodawca akcji  pan Tomasz Sawicki „tutaj zawsze chodzi o spotkanie. Kiedy, ubrani w mundury, przywozimy paczki, nasi Kombatanci są dumni, czują się docenieni, że ktoś o nich pamiętał (…)”. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że możemy być częścią tej akcji.

Więcej na temat współpracy ze Stowrzyszeniem "Paczka dla Bohatera" tutaj.

09 września 2019, 12:29
Dni Otwarte Maspeksu
Już za tydzień w Wadowicach i Tychach odbędą się Dni Otwarte Maspeksu powiązane z ...
Więcej...
02 września 2019, 13:17
Jeszcze więcej energii
TIGER jak zawsze zapewnia dawkę energii i przyspieszenia. Dla tych, którzy potrzebują ...
Więcej...
05 sierpnia 2019, 12:16
Nowy karton Tymbarku
Dzięki nowemu rozwiązaniu, ulubiony sok Tymbarku można wypić dosłownie „do ostatniej ...
Więcej...