Start 11. edycji Programu Praktyk Letnich i Akademii Inżyniera

2019-06-27 14:14:00

Jak co roku, wraz z początkiem wakacji i datą 1.07. w Ramach Programu Praktyk Letnich jak i Akademii Inżyniera, w kilku lokalizacjach firmy Maspex w całej Polsce pojawią się Praktykanci. W tym roku odwiedzi nas nawet 50 studentów! 

Tegoroczni Praktykanci zasilą głównie szeregi zespołów w Wadowicach, Warszawie, Lublinie i w Tychach, natomiast uczestnicy Akademii Inżynieria dołączą do zespołów w Wadowicach, Tychach, Lublinie, Tymbarku oraz Olsztynku.   

Dzięki otwartości poszczególnych Działów firmy na nowych, ambitnych, młodych ludzi, zaprosiliśmy do współpracy aż tylu energicznych, poszukujących wiedzy studentów! Dla nich będzie to ogromna szansa na rozwój i zdobycie bezcennego doświadczenia, a dla Pracowników Maspeksu – zarówno możliwość wsparcia z ich strony, ale i często inne, świeże spojrzenie oraz nieszablonowe pomysły.

Pozytywna atmosfera, jaką wszyscy sami tworzymy, przyczyni się w dalszym ciągu niewątpliwie do ułatwienia procesu adaptacji, a pośrednio – wpłynie na efektywną współpracę. Mamy nadzieję, że pozytywne doświadczenia, jakie zdobędą nasi Praktykanci spowodują poszerzenie i pogłębienie nowej wiedzy, a także będą stanowić idealny początek ich zawodowych karier. 

14 stycznia 2020, 12:54
Dżem Babci z Łowiczem
W ciągu roku jest wiele wspaniałych okazji do świętowania z bliskimi. Łowicz zachęca ...
Więcej...
14 stycznia 2020, 12:50
Kubusiowi Narciarze
Kubuś wraz z początkiem roku zachęca najmłodszych do zimowych aktywności. Po raz ...
Więcej...
19 grudnia 2019, 10:54
TYM, którzy…
Na co dzień nie zawsze mamy chwilę, by się zatrzymać i docenić tych, którzy nas ...
Więcej...