Start 11. edycji Programu Praktyk Letnich i Akademii Inżyniera

2019-06-27 14:14:00

Jak co roku, wraz z początkiem wakacji i datą 1.07. w Ramach Programu Praktyk Letnich jak i Akademii Inżyniera, w kilku lokalizacjach firmy Maspex w całej Polsce pojawią się Praktykanci. W tym roku odwiedzi nas nawet 50 studentów! 

Tegoroczni Praktykanci zasilą głównie szeregi zespołów w Wadowicach, Warszawie, Lublinie i w Tychach, natomiast uczestnicy Akademii Inżynieria dołączą do zespołów w Wadowicach, Tychach, Lublinie, Tymbarku oraz Olsztynku.   

Dzięki otwartości poszczególnych Działów firmy na nowych, ambitnych, młodych ludzi, zaprosiliśmy do współpracy aż tylu energicznych, poszukujących wiedzy studentów! Dla nich będzie to ogromna szansa na rozwój i zdobycie bezcennego doświadczenia, a dla Pracowników Maspeksu – zarówno możliwość wsparcia z ich strony, ale i często inne, świeże spojrzenie oraz nieszablonowe pomysły.

Pozytywna atmosfera, jaką wszyscy sami tworzymy, przyczyni się w dalszym ciągu niewątpliwie do ułatwienia procesu adaptacji, a pośrednio – wpłynie na efektywną współpracę. Mamy nadzieję, że pozytywne doświadczenia, jakie zdobędą nasi Praktykanci spowodują poszerzenie i pogłębienie nowej wiedzy, a także będą stanowić idealny początek ich zawodowych karier. 

04 lipca 2019, 14:50
Chrup na grilla
Krakus to produkty, które stanowią idealne uzupełnienie wielu potraw z grilla. W ...
Więcej...
04 lipca 2019, 11:08
EIT Food RIS Solutions
Jeszcze do 15 lipca potrwa rekrutacja do nowego programu dla studentów – EIT Food RIS ...
Więcej...
05 czerwca 2019, 10:01
Spotkanie z Reprezentacją
Zgrupowanie walczącej w eliminacjach do Euro 2020 reprezentacji Polski będzie miało ...
Więcej...