Start 11. edycji Programu Praktyk Letnich i Akademii Inżyniera

2019-06-27 14:14:00

Jak co roku, wraz z początkiem wakacji i datą 1.07. w Ramach Programu Praktyk Letnich jak i Akademii Inżyniera, w kilku lokalizacjach firmy Maspex w całej Polsce pojawią się Praktykanci. W tym roku odwiedzi nas nawet 50 studentów! 

Tegoroczni Praktykanci zasilą głównie szeregi zespołów w Wadowicach, Warszawie, Lublinie i w Tychach, natomiast uczestnicy Akademii Inżynieria dołączą do zespołów w Wadowicach, Tychach, Lublinie, Tymbarku oraz Olsztynku.   

Dzięki otwartości poszczególnych Działów firmy na nowych, ambitnych, młodych ludzi, zaprosiliśmy do współpracy aż tylu energicznych, poszukujących wiedzy studentów! Dla nich będzie to ogromna szansa na rozwój i zdobycie bezcennego doświadczenia, a dla Pracowników Maspeksu – zarówno możliwość wsparcia z ich strony, ale i często inne, świeże spojrzenie oraz nieszablonowe pomysły.

Pozytywna atmosfera, jaką wszyscy sami tworzymy, przyczyni się w dalszym ciągu niewątpliwie do ułatwienia procesu adaptacji, a pośrednio – wpłynie na efektywną współpracę. Mamy nadzieję, że pozytywne doświadczenia, jakie zdobędą nasi Praktykanci spowodują poszerzenie i pogłębienie nowej wiedzy, a także będą stanowić idealny początek ich zawodowych karier. 

25 września 2019, 10:56
Z podwórka na stadion
Zapisy do XX edycji Turnieju "Z podwórka na stadion" przedłużone do 7 października.
Więcej...
19 września 2019, 00:00
Puchatek i Angry Birds 2
Już niedługo na ekranach kin kolejna odsłona kultowej serii - „Angry Birds 2”. Z tej ...
Więcej...
18 września 2019, 14:32
Dni Otwarte Grupy Maspex
16 i 17 września odbyły się Dni Otwarte, w trakcie których uczniowie lokalnych szkół ...
Więcej...