Odkryj wioskę Smerfów z Mlekołakami od Lubelli!

2017-04-18 10:07:00

Już  26 maja w kinach pojawi się film z nowymi przygodami jednych z ulubionych bajkowych bohaterów dzieci – Smerfów! W związku z tą premierą Lubella postanowiła zachęcić dzieci do wspólnej zabawy.

W związku z oczekiwaniem na majową premierę kinową nowego filmu animowanego „Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski” Lubella Mlekołaki przygotowały wyjątkową niespodziankę dla najmłodszych! Do sklepów trafi aż milion promocyjnych opakowań, a w każdym z nich znaleźć można dwie figurki z bohaterami do złożenia. Cała kolekcja to aż 14 różnych postaci i innych elementów, dzięki którym każdy będzie mógł zbudować w swoim domu  własną wioskę Smerfów. Opakowania, w których można je znaleźć, opatrzono specjalną banderolą. Promocją objęte są wszystkie warianty smakowe Mlekołaków.

W każdej paczce płatków znajduje się również specjalna karta, dzięki której można uruchomić mobilną aplikację. Przeniesie ona Smerfy w nasz świat! Wystarczy pobrać na smartfon lub tablet smerfną aplikację Lubelli, a po uruchomieniu nakierować obiektyw aparatu na kartę. Aplikacja „Smerfna Wioska AR”, o której mowa, wykorzystuje technologię rozszerzonej rzeczywistości, dzięki czemu na ekranie zobaczymy Smerfy i elementy potrzebne do zbudowania ich wioski. Poszczególne obiekty można przesuwać i tworzyć dzięki temu własne, unikalne aranżacje. Gotowe kompozycje można fotografować i dzielić się nimi ze znajomymi.

Ale to nie koniec smerfnych niespodzianek od Lubelli! Dodatkowo na okres promocji Lubella wprowadziła również limitowaną edycję produktu – Mlekołaki Smerfo-Kulki. To pyszne płatki waniliowe w unikalnym kształcie Smerfów, z dodatkiem smerfojagód prosto z bajki – czyli smakowitych kulek o jagodowym smaku. Na charakterystycznych, niebieskich opakowaniach znalazł się nie kto inny, a Papa Smerf – najmądrzejszy i najstarszy ze wszystkich Smerfów. Tylko z tym produktem można zdobyć specjalną figurkę z wizerunkiem tego bohatera.

 

Strona www: https://lubellamlekolaki.pl/promocja/#promocja

Zachęcamy do pobrania aplikacji: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.maspex.arsmerfnawioska&hl=pl

13 czerwca 2018, 17:08
Pożegnanie Reprezentacji
Trzy dni trwał pobyt zwycięzców XVIII edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar ...
Więcej...
12 czerwca 2018, 15:00
Spotkanie z Reprezentacją
Już w dziś – dzień przed wylotem do Soczi – towarzyskim spotkaniem z Litwą ...
Więcej...
12 czerwca 2018, 14:58
Smak pierwszych truskawek
Dżem truskawkowy Łowicz to klasyka sama w sobie. Uwielbiają go dzieci i dorośli już od ...
Więcej...