Odkryj wioskę Smerfów z Mlekołakami od Lubelli!

2017-04-18 10:07:00

Już  26 maja w kinach pojawi się film z nowymi przygodami jednych z ulubionych bajkowych bohaterów dzieci – Smerfów! W związku z tą premierą Lubella postanowiła zachęcić dzieci do wspólnej zabawy.

W związku z oczekiwaniem na majową premierę kinową nowego filmu animowanego „Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski” Lubella Mlekołaki przygotowały wyjątkową niespodziankę dla najmłodszych! Do sklepów trafi aż milion promocyjnych opakowań, a w każdym z nich znaleźć można dwie figurki z bohaterami do złożenia. Cała kolekcja to aż 14 różnych postaci i innych elementów, dzięki którym każdy będzie mógł zbudować w swoim domu  własną wioskę Smerfów. Opakowania, w których można je znaleźć, opatrzono specjalną banderolą. Promocją objęte są wszystkie warianty smakowe Mlekołaków.

W każdej paczce płatków znajduje się również specjalna karta, dzięki której można uruchomić mobilną aplikację. Przeniesie ona Smerfy w nasz świat! Wystarczy pobrać na smartfon lub tablet smerfną aplikację Lubelli, a po uruchomieniu nakierować obiektyw aparatu na kartę. Aplikacja „Smerfna Wioska AR”, o której mowa, wykorzystuje technologię rozszerzonej rzeczywistości, dzięki czemu na ekranie zobaczymy Smerfy i elementy potrzebne do zbudowania ich wioski. Poszczególne obiekty można przesuwać i tworzyć dzięki temu własne, unikalne aranżacje. Gotowe kompozycje można fotografować i dzielić się nimi ze znajomymi.

Ale to nie koniec smerfnych niespodzianek od Lubelli! Dodatkowo na okres promocji Lubella wprowadziła również limitowaną edycję produktu – Mlekołaki Smerfo-Kulki. To pyszne płatki waniliowe w unikalnym kształcie Smerfów, z dodatkiem smerfojagód prosto z bajki – czyli smakowitych kulek o jagodowym smaku. Na charakterystycznych, niebieskich opakowaniach znalazł się nie kto inny, a Papa Smerf – najmądrzejszy i najstarszy ze wszystkich Smerfów. Tylko z tym produktem można zdobyć specjalną figurkę z wizerunkiem tego bohatera.

 

Strona www: https://lubellamlekolaki.pl/promocja/#promocja

Zachęcamy do pobrania aplikacji: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.maspex.arsmerfnawioska&hl=pl

17 kwietnia 2018, 13:18
Nowe płatki zbożowe
Kto nie chciałby być jak Superman? To jeden z najbardziej rozpoznawalnych superbohaterów ...
Więcej...
17 kwietnia 2018, 13:14
Kubuś i Runmageddon Kids!
Kubuś został partnerem cyklu wydarzeń Runmageddon Kids, który powstał z myślą o ...
Więcej...
17 kwietnia 2018, 13:11
Wygodne musy Tymbarku
Kochamy owoce, ale one, choć pyszne, bywają kłopotliwe. Jabłka bywają niedyskretne, ...
Więcej...