Spotkania z biznesem na krakowskich uczelniach

2016-06-15 16:52:00

Jak wygląda codzienność w dziale marketingu Grupy Maspex? Tego nie dowiedzieli się studenci, którzy spotkali się z nami w ramach spotkania koła naukowego.

W ubiegły czwartek na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie odbyło się spotkanie pt. „Gdy asap goni fakap. Dzień z życia Junior Brand Managera” dedykowane studentom krakowskich uczelni.

Idea spotkania narodziła się w odpowiedzi na potrzeby studentów, którzy byli ciekawi, jak wygląda codzienna praca w dziale marketingu Grupy Maspex. Jak mówiła Karolina Zagórska – Junior Brand Manager marki Tymbark:Nie ma czegoś takiego jak codzienność, każdy dzień jest zupełnie inny, pełen różnych zadań. Dlatego w marketingu sprawdzą się osoby z jednej strony kreatywne, a z drugiej posiadające zdolności analityczne. Spotkanie zostało zorganizowane we współpracy z kołem naukowym KolMark, zrzeszającym studentów kierunków marketingowych. 

Uczestnicy podkreślali wartość merytoryczną spotkania oraz pozytywne nastawienie i otwartość prelegentów na zadawane pytania. Mimo późnej godziny spotkania, krakowscy studenci licznie zgromadzili się na Uniwersytecie Ekonomicznym, a osoby, które nie zdołały się zapisać, pytały o możliwość udziału.

Odpowiadając na potrzeby studentów organizujemy spotkania z naszymi ekspertami , które dotyczą ciekawych dla młodych ludzi obszarów. W ubiegłym miesiącu na Akademii Górniczo-Hutniczej zorganizowaliśmy szkolenie pt. „Co Ty wiesz o Excelu? – Nie takie analizy straszne, jak wyniki pokazują”, na którym Rafał Prus i Dawid Możdżeń przedstawili specyfikę działu Go To Market oraz zaznajomili uczestników z tajnikami swojej pracy. Był też czas, aby poszerzyć swoją wiedzę z programu MS Excel. W spotkaniu brało udział koło naukowe Menadżer Produkcji, z którym współpracujemy przy tego typu inicjatywach.

Wszystkie nasze działania prowadzimy pod wspólnym hasłem „Spotkania z biznesem”. Zakładają one przenikanie się środowiska biznesowego z uczelnianym - tak, aby do wiedzy teoretycznej, jaką studenci zyskują na studiach, dodać element praktyczny.

23 lutego 2017, 10:34
Zmiana - DrWitt Premium
DrWitt Premium to marka, która dba o funkcjonalność oferowanych produktów i od lat ...
Więcej...
23 lutego 2017, 10:28
Nowość Krakusa
Krakus jak zawsze wychodzi naprzeciw oczekiwaniom konsumentów i w odpowiedzi na ich ...
Więcej...
23 lutego 2017, 10:19
Kampania Tymbark Vitamini
Aby wyglądać pięknie i zdrowo wcale nie potrzeba wiele. Tymbark udowadnia, że wygląd i ...
Więcej...