Wielka loteria – TIGER organizuje sesję!

2017-05-18 12:11:00

TIGER przygotował w tym roku wyjątkową sesję egzaminacyjną – loterię idealną nie tylko dla studentów. Oczywiście egzaminy z tygrysem to nie problem – jedynym warunkiem ich zaliczenia jest odpowiednia dawka energii! By dołączyć do grona egzaminowanych przez Tygrysa, wystarczy założyć wirtualny indeks i kolekcjonować zaliczenia w zamian za zakupione produkty.

Sesja na uniwersytecie Tygrysa rządzi się swoimi prawami. Zamiast egzaminacyjnego stresu, TIGER zapewnia doskonałą zabawę. Zamiast ocen – wartościowe nagrody! By zdać, wystarczy sięgnąć po TIGERA w wybranych wariantach smakowych (w akcji biorą udział smaki funkcjonalne: Restart, Mental, Fighter i Speed oraz TIGER Classic). Nie ma na co czekać – zalicz sesję z TIGEREM!

Ogólnopolska loteria TIGER SESJA oparta jest na mechanizmie kolekcjonowania zaliczeń w wirtualnym indeksie – zgłaszając zakup odpowiednich dwóch wariantów napojów TIGER, zdajemy poszczególne przedmioty. Pojedyncze zaliczenie uprawnia do udziału w codziennym losowaniu – każdego dnia promocji rozlosowywanych jest aż 40 bonów o wartości 20 zł, które zwycięzcy mogą wykorzystać w sklepie Google Play lub App Store. Dzięki temu można wyposażyć swój smartphone w najlepsze aplikacje, bez względu na koszty! Na wszystkich pilnych studentów, którzy w trakcie trwania akcji zbiorą komplet pięciu zaliczeń, czekają wyjątkowo atrakcyjne nagrody, czyli najlepszy sprzęt, który pomoże nie tylko w nauce! Co tydzień do zdobycia są trzy iPhone’y 7, a na koniec loterii – dwa Macbook’i PRO Touch Bar. Zacznij przygotowania do sesji już teraz – załóż indeks i wygrywaj!

Akcji towarzyszą działania w social mediach oraz materiały wspierające sprzedaż w sklepach. Internautów na stronę poświęconą loterii kierują również spoty marki emitowane na platformach VOD.  TIGER, podczas akcji samplingowych na wybranych uczelniach, rozdał też studentom unikalne indeksy.

Więcej informacji na stronie: https://tigersesja.pl

13 czerwca 2018, 17:08
Pożegnanie Reprezentacji
Trzy dni trwał pobyt zwycięzców XVIII edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar ...
Więcej...
12 czerwca 2018, 15:00
Spotkanie z Reprezentacją
Już w dziś – dzień przed wylotem do Soczi – towarzyskim spotkaniem z Litwą ...
Więcej...
12 czerwca 2018, 14:58
Smak pierwszych truskawek
Dżem truskawkowy Łowicz to klasyka sama w sobie. Uwielbiają go dzieci i dorośli już od ...
Więcej...