Tymbark mówi każdej kobiecie: Jesteś piękna – dbaj o to!

2020-03-03 10:13:00

Tymbark kontynuuje działania komunikacyjne linii soków marchewkowych Vitamini i w kolejnym spocie wspiera różnorodność i podkreśla wagę samoakceptacji. Marka chce by słowa „jesteś piękna” dotarły do każdej kobiety. Tymbark sprawdził też prawdziwe reakcje kobiet na te słowa w społecznym eksperymencie z udziałem Aleksandry Domańskiej.

W nowym spocie, który swoją premierę ma w tygodniu w którym świętujemy  Dzień Kobiet, Vitamini kolejny raz prezentuje bohaterki, które poznaliśmy w pierwszej części kampanii. Tym razem głos wewnętrznego piękna zwraca się do każdej z nich po imieniu. Tymbark chce spojrzeć bliżej na portrety kobiet, które pokazują piękno ukryte w różnorodności. Indywidualny zwrot do każdej z bohaterek spotu to symbol tego, że marka kieruje słowa „Jesteś piękna” do każdej kobiety.

Tymbark Vitamini chce nie tylko zachęcić kobiety do spojrzenia w głąb siebie i dostrzeżenia piękna w sobie, ale także w kobietach obok. W tym celu marka przeprowadziła eksperyment, który ma za zadanie zachęcić kobiety do refleksji. W opublikowanym wideo możemy zobaczyć naturalne i spontaniczne reakcje napotkanych na ulicy Polek na słowa: „Jesteś piękna”. Emocjonalny eksperyment społeczny przeprowadziła Aleksandra Domańska, aktorka, która promuje bezwarunkową miłość do swojego ciała i zachęca do tego inne kobiety.

Spot jest emitowany w telewizji, natomiast video z relacją z eksperymentu jest opublikowane na kanale marki na YouTube.

Vitamini to linia soków marchwiowych i marchwiowo-owocowych dedykowana w głównej mierze właśnie kobietom – dlatego Tymbark wspiera je w akceptacji  siebie. Soki  Vitamini dostarczają skórze Beta-karotenu i witamin A, C i E.  

26 marca 2020, 13:17
Puchar Tymbarku do 2024
Polski Związek Piłki Nożnej i firma Tymbark należąca do Grupy Maspex, przedłużają ...
Więcej...
26 marca 2020, 00:00
Wsparcie lokalne
Przekazaliśmy wsparcie finansowe dla Wadowickiego Szpitala na zakup niezbędnych środków ...
Więcej...
24 marca 2020, 10:42
Kubuś - Owoce od dziecka
Nowa kampania Kubusia podkreśla, że… dzieci są wystarczająco słodkie. Dlatego ...
Więcej...