Tymbark komentuje zdjęcia przyjaciół!

2017-08-04 17:18:00

Wyczekiwana przez wielu Polaków chwila, gdy Kapsel odkrywa przed nami swoje hasełko, jest pełna niezwykłych wspomnień i miłych doświadczeń. Z napojami Tymbarku orzeźwienie od lat łączy się z dobrą zabawą. Teraz te emocje możemy przeżywać jeszcze częściej. Kapsel Tymbarku zyskał nową, niesamowitą umiejętność – nauczył się odczytywać zdjęcia w Internecie! Wystarczy chwila, by sprawdzić, co Kapsel powie o Waszej fotografii. A przy okazji można wygrać też fantastyczne wakacyjne nagrody!

Tymbark ceni prawdziwe, szczere relacje, dlatego postanowił podkreślić, że wspólne zdjęcie z przyjaciółmi to wspaniała pamiątka. Bycie sobą w zgranej grupie znajomych to idea, która została już zaakcentowana w ostatniej kampanii telewizyjnej. Teraz powraca w akcji digitalowej marki.

Zabawa z FunBotem opiera się na technologii sztucznej inteligencji. Dzięki innowacyjnemu algorytmowi wirtualny Kapsel Tymbarku zyskał umiejętność bystrego komentowania tego, co zobaczy na fotografiach: ludzi, miejsca, przedmioty codziennego użytku, a nawet celebrytów! Wystarczy wejść na stronę www.funbot.tymbark.com i załadować swoje zdjęcie, by poznać jego reakcję – sprawdźcie! Na zdjęciach uwieczniamy pozytywne emocje, pamiętne sytuacje, ulubione miejsca i rzeczy, ludzi i przede wszystkim – dobrą zabawę. Warto podzielić się wspomnieniami z Tymbarkiem i uzyskać unikalną pamiątkę, a przy okazji – dać sobie szansę na wygranie wyjątkowych nagród.

Choć Kapsel docenia wszystkie przesłane zdjęcia, szczególnie czeka na te, które przedstawiają właśnie prawdziwą przyjaźń. Kapsel chce stworzyć galerię prawdziwych przyjaźni i zdjęć Tymbarkowych paczek! Każdy, kto weźmie udział w zabawie z FunBotem, może wziąć udział w konkursie. Wystarczy przesłać zdjęcie swojej ekipy, które Kapsel już skomentował i odpowiedzieć na aktualne pytanie (każdego tygodnia Tymbark zaplanował inne). W zamian za najlepsze odpowiedzi – czekają rewelacyjne nagrody!

Konkurs będzie trwał przez kolejne 6 tygodni. Codziennie do wygrania jest 10 poduszek Tymbark, a raz w tygodniu wśród laureatów z całego tygodnia przyznane zostaną: nagrody drugiego stopnia – siedem aparatów Polaroid Snap oraz nagroda główna – 5 000 zł na wakacje z całą paczką. Dzięki takiej atrakcji zwycięską paczkę czeka jeszcze więcej fantastycznych wspomnień!

Zapraszamy na stronę: www.funbot.tymbark.com

14 maja 2018, 00:00
TIGER żużlowym sponsorem
Żużel nierozerwalnie jest powiązany z potężną dawką energii. A skoro TIGER Energy ...
Więcej...
11 maja 2018, 15:49
Waterrr ICE
Kubuś Waterrr to ulubione smakowe wody najmłodszych. Kubuś zna potrzeby dzieci i ...
Więcej...
11 maja 2018, 00:00
Nowy Kubuś Waterrr Sport
Kubuś zachęca najmłodszych do ruchu i uprawiania sportów. A podczas aktywności dzieci ...
Więcej...