Tymbark podwójnie wyróżnieny w konkursie Kreatura 2017!

2017-12-18 11:49:00

W tym roku Tymbark zrealizował dla swoich fanów dwie niekonwencjonalne i niesamowicie angażujące akcje. Tymbark Funbot i Tymbark Prank to projekty wyróżnione w prestiżowym konkursie Kreatura 2017.

W konkursie Kreatura co roku nagradzane są najlepsze polskie kreacje – pod kątem oryginalności, innowacyjności pomysłu, jak również jakości wykonania. Tymbark podczas tegorocznej gali został uhonorowany aż dwoma wyróżnieniami. Tymbark Funbot nagrodzono w kategorii „Digital – Serwis/aktywacja na www”, a Tymbark Prank – wśród najlepszych projektów z kategorii „Digital – kampania zintegrowana digital”.

Funbot to zabawa oparta na technologii sztucznej inteligencji. Dzięki innowacyjnemu algorytmowi wirtualny Kapsel Tymbarku skomentował dziesiątki tysięcy zdjęć, które upamiętniają pozytywne chwile. Tymbark Prank, dzięki połączeniu mechanizmu rozszerzonej rzeczywistości z ideą zabawnych żartów, zapewnia równie doskonałą zabawę. Dzięki zakręconym animacjom dostępnym w aplikacji można do woli żartować, a nagranymi filmami dzielić się ze znajomymi. Obu projektom towarzyszyły atrakcyjne i cieszące się ogromną popularnością konkursy dla użytkowników.

Jeszcze ich nie znacie? Koniecznie sprawdźcie – wciąż można się bawić z Tymbarkiem na www.funbot.tymbark.com oraz pobrać aplikację Tymbark Prank na Google Play lub App Store.

 

11 września 2018, 13:40
Zapisy do Turnieju
Rusza XIX edycja turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”, będącego ...
Więcej...
14 sierpnia 2018, 09:10
Muzyczne orzeźwienie
Tam, gdzie można spotkać największe gwiazdy światowego i polskiego formatu, posłuchać ...
Więcej...
06 sierpnia 2018, 09:08
TIGER w grze
Oryginalne produkty to domena TIGERa. Dwie limitowane nowości TIGER wykorzystują super ...
Więcej...