Zabawa z Tymbarkiem na Open’erze

2018-07-17 11:04:00

Open’er Festival to obowiązkowy punkt na letniej mapie wydarzeń muzycznych. W tym roku po raz kolejny nie mogło na nim zabraknąć Tymbarku! Marka jest tradycyjnie obecna na największych wakacyjnych festiwalach, zachęcając do wspólnej zabawy, jak również do relaksu i odpoczynku w przerwach miedzy koncertami w specjalnej, wyjątkowej strefie chillout’u.

4 lipca rozpoczął się Open’er Festival. Do Gdyni jak co roku przybyły tysiące fanów dobrej muzyki, a towarzyszy im Tymbark, który oczywiście przygotował dla wszystkich wyjątkową atrakcję. Ogromna strefa chillout’u zachęca do odpoczynku na wygodnych leżakach i orzeźwienia się owocowymi napojami. W tej przestrzeni każdy znajdzie miejsce dla siebie! Dodatkowo na terenie całego festiwalu można oczywiście też zaopatrzyć się w ulubione soki i napoje Tymbarku.

Przygotowana strefa Tymbarku to przestrzeń inspirowana festiwalową atmosferą i  trendami panującymi obecnie na największych muzycznych wydarzeniach. Unikalny design, efektowne oświetlenie i przede wszystkim – powierzchnia dostosowana do potrzeb fanów muzyki to wyróżniki opensphere Tymbarku. Kolejny raz ta przestrzeń budzi ciekawość festiwalowiczów i pozwala im odpocząć, porozmawiać ze znajomymi oraz przygotować się na kolejne koncerty. Pozytywny rytm Tymbarku każdego nastraja do zabawy!

Jak co roku w sezonie festiwalowym, marka jest obecna na największych wydarzeniach muzycznych w Polsce. W czerwcu produkty od Tymbarku były już obecne podczas Orange Warsaw Festival, a to nie koniec letnich muzycznych wrażeń!  

10 lipca 2020, 09:39
A Ty?Co masz pod kapslem?
Kapsel Tymbarku zawsze trafia w punkt. Odkryte hasełko wyzwala najlepsze emocje i zbliża ...
Więcej...
30 czerwca 2020, 10:06
Loteria Tigera
W ostatnich miesiącach Tiger rozpoczął intensywną współpracę z amerykańską marką ...
Więcej...
26 czerwca 2020, 13:32
Maspex #GaszynChallenge
Maspex dołączył do popularnej akcji #GaszynChallenge, w ramach której cała Polska robi ...
Więcej...