Zabawa z Tymbarkiem na Open’erze

2018-07-17 11:04:00

Open’er Festival to obowiązkowy punkt na letniej mapie wydarzeń muzycznych. W tym roku po raz kolejny nie mogło na nim zabraknąć Tymbarku! Marka jest tradycyjnie obecna na największych wakacyjnych festiwalach, zachęcając do wspólnej zabawy, jak również do relaksu i odpoczynku w przerwach miedzy koncertami w specjalnej, wyjątkowej strefie chillout’u.

4 lipca rozpoczął się Open’er Festival. Do Gdyni jak co roku przybyły tysiące fanów dobrej muzyki, a towarzyszy im Tymbark, który oczywiście przygotował dla wszystkich wyjątkową atrakcję. Ogromna strefa chillout’u zachęca do odpoczynku na wygodnych leżakach i orzeźwienia się owocowymi napojami. W tej przestrzeni każdy znajdzie miejsce dla siebie! Dodatkowo na terenie całego festiwalu można oczywiście też zaopatrzyć się w ulubione soki i napoje Tymbarku.

Przygotowana strefa Tymbarku to przestrzeń inspirowana festiwalową atmosferą i  trendami panującymi obecnie na największych muzycznych wydarzeniach. Unikalny design, efektowne oświetlenie i przede wszystkim – powierzchnia dostosowana do potrzeb fanów muzyki to wyróżniki opensphere Tymbarku. Kolejny raz ta przestrzeń budzi ciekawość festiwalowiczów i pozwala im odpocząć, porozmawiać ze znajomymi oraz przygotować się na kolejne koncerty. Pozytywny rytm Tymbarku każdego nastraja do zabawy!

Jak co roku w sezonie festiwalowym, marka jest obecna na największych wydarzeniach muzycznych w Polsce. W czerwcu produkty od Tymbarku były już obecne podczas Orange Warsaw Festival, a to nie koniec letnich muzycznych wrażeń!  

01 sierpnia 2018, 12:09
Parasol Historii
Parasol Historii powstał z myślą o wsparciu społecznej świadomości historycznej oraz ...
Więcej...
17 lipca 2018, 11:08
Rozegraj to z Kapslem!
Wciągająca zabawa, nowoczesne rozwiązania i niezwykła wygoda – nowa gra Tymbark Jump ...
Więcej...
17 lipca 2018, 11:06
Daj się połączyć
Dzięki mediom społecznościowym influencerzy są dla nas jak dobrzy znajomi. A gdyby ...
Więcej...