Owoce Świata w nowych opakowaniach

2020-05-06 13:26:00

Owoce Świata Tymbark to linia liderskich napojów egzotycznych. Popularne produkty teraz dostępne są w nowych kartonach – inspirowane podróżami opakowania są smuklejsze i wygodniejsze w otwieraniu.

Tymbark oferuje szeroki wybór egzotycznych smaków. Owoce Świata to linia inspirowana podróżami – sześć egzotycznych smaków przenosi w odległe miejsca. Stanowią idealną propozycję dla osób poszukujących nietypowych smaków, którym zależy na pobudzeniu swoich zmysłów i wyobraźni.

Kolorowe i wyraziste kartony są teraz smuklejsze, dzięki czemu wyróżniają się na tle innych. Dodatkowo zakrętka ze „skrzydełkami” w formie wypustek po bokach ułatwia odkręcanie. Tymbark jako jedyna marka napojowa w Polsce oferuje takie opakowania. To połączenie designu z wygodą. Przepisy na drinka na każdym opakowaniu podkreślają, że Owoce Świata mogą stanowić doskonałą bazę do egzotycznych koktajli.

Z Tymbarkiem możemy udać się do Meksyku ze smakiem Kaktusa, na Filipiny z Mango, na greckie wyspy z Granatem, poznać smak Finlandii z Żurawiną, Kuby – z Limonką lub rozsmakować się w Brazylii o smaku Zielonego Banana. To nie tylko oryginalne owocowe propozycje, ale i wysoka jakość – napoje nie zawierają konserwantów ani sztucznych słodzików, dzięki czemu możemy jeszcze bardziej cieszyć się ich smakiem.

20 maja 2020, 11:50
Złote Paragony 2020
W piątek 15 maja odbyła się uroczysta 10. gala miesięcznika „Hurt & Detal” ...
Więcej...
18 maja 2020, 12:43
Lubella Łączy
W ramach akcji #LubellaŁączy marka planuje przekazać 200 tysięcy produktów do około ...
Więcej...
15 maja 2020, 15:06
Tymbark Gazzzowany
Tymbark Gazzzowany to propozycja marki na lato. Napój gazowany z sokiem owocowym, w ...
Więcej...