Tymbark Prank! Najlepszą kampanią mobilną 2017

2018-03-06 12:05:00

1 marca po raz siódmy przyznano nagrody Mobile Trends Awards przyznawane przez ekspertów branży mobile i IT dla rozwiązań wyprzedzających konkurencję na polu najlepszych projektów mobilnych. W kategorii Kampania marketingowa najlepszy w Polsce okazał się Tymbark z akcją Tymbark Prank!

Aplikacja Tymbark Prank! połączyła mechanizm rozszerzonej rzeczywistości z najzabawniejszymi żartami. Zakręcone animacje sprawiły, że każdy użytkownik może się bawić tworząc imponujące video-pranki i dzielić się nimi z przyjaciółmi. Wdrożenie aplikacji wsparła kampania telewizyjna, konkurs dla użytkowników oraz limitowana seria unikalnych butelek Owoców Świata, które po zeskanowaniu stawały się częścią zabawy. Aplikacja Tymbarku była pozytywnie komentowana, a co najważniejsze – spodobała się ponad stu tysiącom użytkowników!

Mobile Trends Awards 2017 to nagrody przyznawane firmom, które osiągnęły sukces wykorzystując w swoich projektach technologie mobilne. Wręczane są przez Kapitułę Konkursową złożoną z ekspertów branży, którzy oceniają perfekcję, innowacyjność i odpowiednie dostosowanie do potrzeb użytkowników. Dzięki niestandardowemu i kreatywnemu podejściu do komunikacji z konsumentami, działania komunikacyjne Tymbarku okazały się najlepsze na polskim rynku.

14 marca 2018, 14:57
Nowa kampania Tigera
Nowa kampania TIGER Energy Drink przypomina życiową prawdę, że tylko ci, którzy po ...
Więcej...
14 marca 2018, 14:54
Puchatek w nowym wydaniu
Marka Puchatek wprowadziła kilka zmian, dzięki którym teraz oferuje najmłodszym jeszcze ...
Więcej...
09 marca 2018, 14:24
Więcej dobrego dla dzieci
Dzieci zasługują, by tego, co dobre dostawać więcej… i jeszcze więcej. Kubuś dba o ...
Więcej...