Napoje Tymbark w wakacyjnych smakach

2020-05-13 15:01:00

Sezon wiosenno-letni to dla Tymbarku tradycyjnie czas wprowadzania limitowanych nowości. Tego roku również ich nie zabraknie! Marka wprowadza na sklepowe półki trzy nowe napoje o wakacyjnych, orzeźwiających smakach: Pomarańcza-Ananas, Limonka-Ananas i Truskawka-Malina.

Nadchodzące lato to nie tylko ciepłe, słoneczne dni. To także owocowe smaki, którymi możemy cieszyć się zawsze, kiedy chcemy wspomnieć wakacyjne chwile. To właśnie czas, gdy szczególnie chętnie sięgamy o orzeźwiające napoje i smakowite nowości. Tymbark jak zawsze przygotował na ten czas limitowane napoje, które sprawią, że poczujemy smak wakacji niezależnie od sytuacji.

W nowościach Tymbarku króluje ananas – owoc cieszący się ogromną popularnością, niezmiennie kojarzony z wakacyjnym klimatem oraz zyskujący coraz więcej fanów. Tymbark jak zawsze wychodzi naprzeciw gustom konsumentów – dlatego oferuje aż dwa napoje z tym owocem i równie popularnymi cytrusami: Pomarańcza-Ananas, Limonka-Ananas. Te tropikalne nowości uzupełnia smak łączący dwa rodzime, ale również wakacyjne owoce: truskawkę i malinę. Wszystkie dostępne w dużych pojemnościach…, by wystarczyło dla każdego!

Jak co roku napoje Tymbark w sezonie wiosenno-letnim są także wspierane szeroką komunikacją. Kampania pod hasłem „Naturalnie do posiłku” przypomina, że pasują one do różnorakich posiłków. Tymbark smakuje do wszystkiego przy wspólnym stole. 

20 maja 2020, 11:50
Złote Paragony 2020
W piątek 15 maja odbyła się uroczysta 10. gala miesięcznika „Hurt & Detal” ...
Więcej...
18 maja 2020, 12:43
Lubella Łączy
W ramach akcji #LubellaŁączy marka planuje przekazać 200 tysięcy produktów do około ...
Więcej...
15 maja 2020, 15:06
Tymbark Gazzzowany
Tymbark Gazzzowany to propozycja marki na lato. Napój gazowany z sokiem owocowym, w ...
Więcej...