Kapsel kolejny raz spełnia marzenia – wielki świąteczny konkurs

2016-12-02 09:40:00

Tymbark już po raz drugi organizuje akcję „Daj coś od siebie”. Dziś startuje wielki konkurs, w którym marka zachęca każdego do zaangażowania się w spełnianie marzeń swoich bliskich. Kapsel każdego dnia ogłosi jednego zwycięzcę – autora najciekawszego listu, którego prośbę spełni, a dodatkowo przygotował szereg świątecznych atrakcji towarzyszących konkursowi.

Święta Bożego Narodzenia to szczególny czas – chcemy dzielić się z innymi tym, co najlepsze. Właśnie dlatego Tymbark postanowił umożliwić każdemu spełnienie świątecznego życzenia bliskiej osoby – po raz drugi rusza akcja Daj coś od siebie. Marka zaplanowała na grudzień wiele różnorodnych działań.

Wielki konkurs Tymbarku będzie trwał od 01.12. do 22.12.2016 r. poprzez aplikację konkursową pod adresem www.dajcosodsiebie.pl. By wziąć udział w akcji, wystarczy opisać Kapslowi marzenie kogoś, na kim nam zależy. Najciekawsze listy zostaną nagrodzone – każdego dnia Tymbark spełnia jedną prośbę, a zgłaszający mają szansę zdobyć aparaty Polaroid Snap. Część z życzeń zostanie zrealizowanych przez ekipę Tymbarku już w grudniu, a relacje będą pojawiać się na bieżąco w mediach społecznościowych.

Kapsel nie byłby sobą, gdyby nie przygotował dodatkowych atrakcji dla swoich fanów! Użytkownicy portali społecznościowych mogą codzienne zdobywać dodatkowe nagrody – przez cały miesiąc na Facebooku, Instagramie, Twitterze i Snapchacie pojawiać się będą konkursy, w których można wygrywać zestawy gadżetów.

Tegoroczny świąteczny konkurs Tymbarku wspiera kampania telewizyjna i kampania banerowa, a także spoty emitowane w kinach oraz na ekranach bankomatów oraz materiały w punktach sprzedaży. Dodatkowo marka zaangażuje w świąteczne niespodzianki prowadzących Studio Tymbark na YouTube oraz przewidziała weekendowe atrakcje w kinach, w czasie których każdy będzie mógł sobie zrobić i wywołać wyjątkowe świąteczne zdjęcie dzięki specjalnym fotobudkom.

W te Święta warto dać coś od siebie, by wspólnie z bliskimi cieszyć się ze spełnienia marzeń! Tymbark po raz kolejny umożliwia swoim fanom nie tylko świetną zabawę, ale jednocześnie zrobienie czegoś dobrego.

23 lutego 2017, 10:34
Zmiana - DrWitt Premium
DrWitt Premium to marka, która dba o funkcjonalność oferowanych produktów i od lat ...
Więcej...
23 lutego 2017, 10:28
Nowość Krakusa
Krakus jak zawsze wychodzi naprzeciw oczekiwaniom konsumentów i w odpowiedzi na ich ...
Więcej...
23 lutego 2017, 10:19
Kampania Tymbark Vitamini
Aby wyglądać pięknie i zdrowo wcale nie potrzeba wiele. Tymbark udowadnia, że wygląd i ...
Więcej...