Woda Kubuś Waterrr z bohaterami Nickelodeon

2020-05-06 13:23:00

Woda źródlana Kubuś Waterrr to produkt przygotowany dla najmłodszych – czysta woda w wygodnej butelce z korkiem niekapkiem zapewnia dzieciom wygodę, której potrzebują każdego dnia. By zachęcić do sięgania po wodę, Kubuś dodatkowo wprowadził specjalne etykiety – teraz wody Waterrr dostępne są z wizerunkami bohaterów stacji Nickelodeon na opakowaniach!

W ofercie Kubusia dostępna jest szeroka gama produktów dostosowanych do potrzeb najmłodszych pod każdym względem. Marka jak zawsze dba nie tylko o najwyższą jakość produktów dla najmłodszych, ale także atrakcyjną formę – przygotowaną specjalnie dla nich. Dlatego na etykietach wody źródlanej Kubuś Waterrr zagościły postaci znane doskonale z programów stacji Nickelodeon.

Na opakowaniach wody Kubusia znajdziemy postaci z takich tytułów jak: iCarly, Blaze i Mega Maszyny, Dora Poznaje Świat, SpongeBob Kanciastoporty, Top Wing Ptasia Akademia. Kolorowe etykiety zachęcają do sięgania po wyjątkowe produkty z ulubionymi bohaterami.

Wody Waterrr są dostępne w wygodnych butelkach z korkiem niekapkiem, którą dzieci mogą zabrać zawsze i wszędzie ze sobą. Doskonale sprawdzają się podczas zabawy każdego dnia.

20 maja 2020, 11:50
Złote Paragony 2020
W piątek 15 maja odbyła się uroczysta 10. gala miesięcznika „Hurt & Detal” ...
Więcej...
18 maja 2020, 12:43
Lubella Łączy
W ramach akcji #LubellaŁączy marka planuje przekazać 200 tysięcy produktów do około ...
Więcej...
15 maja 2020, 15:06
Tymbark Gazzzowany
Tymbark Gazzzowany to propozycja marki na lato. Napój gazowany z sokiem owocowym, w ...
Więcej...