Wygodne owoce to mus!

2019-03-13 13:38:00

W nowej kampanii Tymbark przypomina, że warto sięgać po wygodne rozwiązania. W niektórych sytuacjach owoce mogą być nieco zawodne… nie to, co praktyczny mus! Musy Tymbarku w trzech smakach do wyboru to 100% owoców, w wygodnej i poręcznej formie.

Po ulubione owoce lubimy sięgać w każdym momencie – gdy wypoczywamy na świeżym powietrzu, podczas podróży, czy w przerwie treningu. Tymbark prezentuje rozwiązanie, które pozwala cieszyć się smakiem pysznych owoców bez stresu i kłopotliwych sytuacji. Każdy z trzech spotów prezentuje, dlaczego warto wybrać jedną z wygodnych alternatyw Tymbarku.

Oprócz komunikacji w telewizji, Tymbark prowadzi szeroką kampanię również w social mediach, w wybranych aplikacjach oraz poprzez video w bankomatach.

Tymbark Musy 100% to pyszne zestawienia smakowe i odpowiednia porcja, w sam raz na przerwę w ciągu dnia pełnego wrażeń i obowiązków. To naturalne źródło błonnika oraz witamin C lub E. Prosty skład daje gwarancję, że nie zawierają żadnych zbędnych substancji – nie mają dodatku cukru, konserwantów ani glutenu. Musy Tymbark dostępne są w trzech pysznie owocowych smakach. MANGO z jabłkiem i bananem, POMARAŃCZA z marakują, jabłkiem i bananem oraz TRUSKAWKA z jabłkiem, bananem i marchwią.


Owocowe spoty można obejrzeć tutaj: 

https://www.youtube.com/watch?v=E-ZAM1CmObc

https://www.youtube.com/watch?v=ThywF-D1Pp0

 

https://www.youtube.com/watch?v=vsgXFoF-HIQ

30 czerwca 2020, 10:06
Loteria Tigera
W ostatnich miesiącach Tiger rozpoczął intensywną współpracę z amerykańską marką ...
Więcej...
26 czerwca 2020, 13:32
Maspex #GaszynChallenge
Maspex dołączył do popularnej akcji #GaszynChallenge, w ramach której cała Polska robi ...
Więcej...
23 czerwca 2020, 16:24
Mistrzowskie Tiger Roasty
TIGER kontynuuje komunikację, w której promuje i wspiera sportowych mistrzów – ...
Więcej...