Z czego powstaje Tymbark?

2017-11-14 11:06:00

Tymbark w najnowszej kampanii opowiada o sobie, a jednocześnie o najlepszych polskich owocach, tradycyjnych wartościach i miłości do tego, co dobrze znane. Bo opowieść o Tymbarku, owocach i pasji to nasza wspólna historia.

Najnowsza kampania Tymbarku pokazuje, że to, co piękne i smaczne jest naturalne, a żeby opisać wartości marki – nie trzeba wielkich słów. To co wartościowe – mamy często tuż obok. Dokładnie tak jest z Tymbarkiem, który powstaje z polskich owoców, a który – od lat –towarzyszy Polakom każdego dnia.

W Tymbarku doceniamy hojność ziemi, a troska o to, co ważne, idzie według nas w parze z niezmiennymi wartościami. Bliskość natury oznacza niezwykłą pasję, ale też ciężką pracę, a za każdym produktem Tymbarku stoi tradycja, wysiłek wielu rąk i miłość do najlepszych, polskich owoców.

Szerokie portfolio produktowe Tymbarku to najlepsze soki, nektary i napoje – wszystkie bez konserwantów i z najlepszej jakości, starannie selekcjonowanych owoców. Tymbark jest blisko natury i dzięki niemu bliżej niej może być każdy z nas.

Zachęcamy do obejrzenia spotów:

https://www.youtube.com/watch?v=I4DVX264LOw

https://www.youtube.com/watch?v=2qg0qZdXuRk

14 listopada 2017, 11:11
W sam raz na raz!
Nowy, całkowicie pomidorowy spot Łowicza prezentuje wyjątkową nowość marki i jej ...
Więcej...
14 listopada 2017, 11:09
Dwa nowe smaki witamin
Linia soków Vitamini powstała z myślą o zawartych w marchwi i owocach witaminach, ...
Więcej...
14 listopada 2017, 11:00
Sukcesy zawodników
Już 50 zawodników Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” trafiło do ...
Więcej...