Zimą „Rusz się z Kubusiem” – Liga Kubusiowego Narciarza na stokach!

2019-01-21 09:15:00

Kubuś zachęca najmłodszych do aktywności przez cały rok – również w czasie ferii zimowych! Startuje kolejna edycja wyjątkowych zawodów narciarskich i snowboardowych, czyli Ligi Kubusiowego Narciarza.

Przed nami zmagania Ligii Kubusiowego Narciarza – 26 stycznia na stacji Kasina SKI w Kasinie Wielkiej oraz 27 stycznia na stoku Czarny Groń w Rzykach na małych narciarzy i snowboardzistów czekają zmagania ze slalomem i wspaniałe nagrody!

Seria zawodów zimowych Kubusia to rywalizacja utrzymana w formie aktywnej zabawy. Imprezy wzbudzają jednak ogromne emocje zarówno wśród uczestników, jak ich rodziców. Slalomy – choć urozmaicone i profesjonalne – z pewnością nie sprawią większych trudności zawodnikom, którzy zmierzą się w czterech kategoriach wiekowych: od 4 do 14 lat. Sportowy nastrój rozluźnią dodatkowe animacje, a nad atmosferą czuwać będzie sam Kubuś wraz z Pingwinem – maskotką stoków. Każdy uczestnik otrzyma pakiet startowy i medal za uczestnictwo, a najlepsi – zdobędą atrakcyjne nagrody – w tym całoroczne karnety ufundowane przez gospodarzy zawodów oraz upominki od marki Kubuś.

Po zawodach w Kasinie i na Czarnym Groniu czekają nas kolejne – w ośrodku narciarskim “Kurza Góra” w Kurzętniku (2 lutego), w Wiśle na stacji Skolnity (16 lutego) oraz finał – na stoku Słotwiny Arenie w Krynicy Zdrój (23 lutego).

25 września 2019, 10:56
Z podwórka na stadion
Zapisy do XX edycji Turnieju "Z podwórka na stadion" przedłużone do 7 października.
Więcej...
19 września 2019, 00:00
Puchatek i Angry Birds 2
Już niedługo na ekranach kin kolejna odsłona kultowej serii - „Angry Birds 2”. Z tej ...
Więcej...
18 września 2019, 14:32
Dni Otwarte Grupy Maspex
16 i 17 września odbyły się Dni Otwarte, w trakcie których uczniowie lokalnych szkół ...
Więcej...