Zimą „Rusz się z Kubusiem” – Liga Kubusiowego Narciarza na stokach!

2019-01-21 09:15:00

Kubuś zachęca najmłodszych do aktywności przez cały rok – również w czasie ferii zimowych! Startuje kolejna edycja wyjątkowych zawodów narciarskich i snowboardowych, czyli Ligi Kubusiowego Narciarza.

Przed nami zmagania Ligii Kubusiowego Narciarza – 26 stycznia na stacji Kasina SKI w Kasinie Wielkiej oraz 27 stycznia na stoku Czarny Groń w Rzykach na małych narciarzy i snowboardzistów czekają zmagania ze slalomem i wspaniałe nagrody!

Seria zawodów zimowych Kubusia to rywalizacja utrzymana w formie aktywnej zabawy. Imprezy wzbudzają jednak ogromne emocje zarówno wśród uczestników, jak ich rodziców. Slalomy – choć urozmaicone i profesjonalne – z pewnością nie sprawią większych trudności zawodnikom, którzy zmierzą się w czterech kategoriach wiekowych: od 4 do 14 lat. Sportowy nastrój rozluźnią dodatkowe animacje, a nad atmosferą czuwać będzie sam Kubuś wraz z Pingwinem – maskotką stoków. Każdy uczestnik otrzyma pakiet startowy i medal za uczestnictwo, a najlepsi – zdobędą atrakcyjne nagrody – w tym całoroczne karnety ufundowane przez gospodarzy zawodów oraz upominki od marki Kubuś.

Po zawodach w Kasinie i na Czarnym Groniu czekają nas kolejne – w ośrodku narciarskim “Kurza Góra” w Kurzętniku (2 lutego), w Wiśle na stacji Skolnity (16 lutego) oraz finał – na stoku Słotwiny Arenie w Krynicy Zdrój (23 lutego).

14 stycznia 2020, 12:54
Dżem Babci z Łowiczem
W ciągu roku jest wiele wspaniałych okazji do świętowania z bliskimi. Łowicz zachęca ...
Więcej...
14 stycznia 2020, 12:50
Kubusiowi Narciarze
Kubuś wraz z początkiem roku zachęca najmłodszych do zimowych aktywności. Po raz ...
Więcej...
19 grudnia 2019, 10:54
TYM, którzy…
Na co dzień nie zawsze mamy chwilę, by się zatrzymać i docenić tych, którzy nas ...
Więcej...