13 produktów Grupy Maspex docenionych w konkursie „Złoty Paragon"

2016-06-13 10:27:00

Już po raz szósty przyznano nagrody „Złoty Paragon – Nagroda Kupców Polskich”, wyróżniając najlepsze produkty rynku FMCG. Czytelnicy miesięcznika Hurt&Detal w tegorocznej edycji docenili w tym konkursie aż 13 produktów Grupy Maspex, a marka Tymbark została nagrodzona za 80-letnią obecność na polskim rynku, dynamiczny rozwój oraz bogatą ofertę produktową.

"Złoty Paragon" na stałe wpisał się w kalendarz najważniejszych wydarzeń polskiej branży FMCG. 2 czerwca redakcja miesięcznika Hurt&Detal już po raz szósty zaprezentowała produkty cieszące się największą popularnością, a zarazem te, które wyróżniają się największą konkurencyjnością na rynku i w ubiegłym roku znacząco wpłynęły na rozwój handlu detalicznego w Polsce.

Tegoroczna gala wręczenia prestiżowych statuetek odbyła się w warszawskim Teatrze Kamienica. W konkursie nagradzane zostały produkty i usługi, które w sposób szczególny wpłynęły na rozwój handlu detalicznego w Polsce. Do konkursu zgłoszonych zostało blisko 400 produktów. W kategoriach produktowych „Lider Sprzedaży” wręczono 65 prestiżowych statuetek „Złoty Paragon 2016” oraz 130 wyróżnień, ponadto przyznano także 14 specjalnych statuetek dla wybitnych osób, firm oraz usług.

Najwyższej jakości propozycje produktowe marek wchodzących w skład Grupy Maspex Wadowice od lat cieszą się uznaniem konsumentów oraz detalistów. W tej edycji „Złotego Paragonu” zostało docenionych aż 13 produktów z oferty Grupy Maspex Wadowice. W kategorii „Makarony” Pierwsze miejsce i Złoty Paragon otrzymał Makaron Lubella Świderki (400 g). W kategorii „Soki i nektary” najwyższą lokatę zdobył Tymbark Sok 100% Pomarańcza (w kartonie 1 l). Natomiast wśród „Napojów energetycznych i izotonicznych” to TIGER Classic (w puszce 250 ml) okazał się bezkonkurencyjny. Zwycięzca w dziedzinie „Dżemy, marmolady, powidła, konfitury” to Dżem Truskawkowy Łowicz (280 g), a Pulpety Łowicz w sosie pomidorowym (słoik 580 g) ” zdeklasowały konkurentów w kategorii „Dania gotowe w słoikach, puszkach i kartonach.  Wiele produktów Grupy Maspex otrzymało także wyróżnienia. W kategorii „Wody” doceniony został Kubuś Waterrr o smaku truskawki (0,5 l), wśród „Napojów” wyróżniono Napój Tymbark Wiśnia-Jabłko (w butelce PET 2 l), a spośród „Syropów” wyróżnienie dostał Syrop Łowicz Malina (w szklanej butelce 440 ml). Wyróżnienie w kategorii „Produkty śniadaniowe i zbożowe” otrzymały Lubella Corn Flakes Klasyczne (500 g), Ketchup Kotlin Pikantny (450 g) w kategorii „Ketchupy”, a wśród produktów „Musztardy i chrzany” Chrzan Krakus (190 g). W grupie „Produkty sypkie” wyróżniono Mąkę Lubella Puszysta Tortowa (1 kg), a z „Półproduktów i produktów do pieczenia ciast, bakalii” wyróżnione zostało Kakao DecoMorreno (kartonik 150 g).

W tegorocznej edycji „Złotego Paragonu” przyznano także nagrody jubileuszowe. Marka TYMBARK została nagrodzona za swoją 80-letnią obecność na rynku, dynamiczny rozwój oraz bogatą ofertę produktową.

 

13 czerwca 2018, 17:08
Pożegnanie Reprezentacji
Trzy dni trwał pobyt zwycięzców XVIII edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar ...
Więcej...
12 czerwca 2018, 15:00
Spotkanie z Reprezentacją
Już w dziś – dzień przed wylotem do Soczi – towarzyskim spotkaniem z Litwą ...
Więcej...
12 czerwca 2018, 14:58
Smak pierwszych truskawek
Dżem truskawkowy Łowicz to klasyka sama w sobie. Uwielbiają go dzieci i dorośli już od ...
Więcej...