Aktualności

18 maja 2020, 12:43

Lubella Łączy

W ramach akcji #LubellaŁączy marka planuje przekazać 200 tysięcy produktów do około 1000 placówek opiekuńczo-wychowawczych w całej Polsce. W akcję zaangażowano influencerów, którzy wspierają ideę i pokazują, jak wspólne gotowanie makaronowych dań #Łączy ich bliskich.
20 maja 2020, 11:50

Złote Paragony 2020

W piątek 15 maja odbyła się uroczysta 10. gala miesięcznika „Hurt & Detal” transmitowana w wersji online, podczas której zaprezentowano laureatów konkursu „Złoty Paragon – Nagroda Kupców Polskich”. Nagrodę Jubileuszową otrzymała Grupa Maspex. Wśród nagrodzonych znalazły się również marki z portfolio Grupy Maspex takie jak: Tymbark, Lubella i Łowicz, które zdobyły złote statuetki, a wśród wyróżnionych znalazły się także Lubella, Tiger, Kubuś, Krakus i Kotlin.
15 maja 2020, 15:06

Tymbark Gazzzowany

Tymbark Gazzzowany to propozycja marki na lato. Napój gazowany z sokiem owocowym, w wygodnej puszce i w trzech wakacyjnych smakach do wyboru. A pod zawleczką… kultowe tymbarkowe hasła! To idealna kompozycja na ciepłe dni.
13 maja 2020, 15:04

Naturalnie do posiłku

Niezależnie od tego, jakie potrawy przygotujemy, Tymbark ze wszystkimi komponuje się doskonale. Bo pasuje – naturalnie do posiłku. I smakuje – do wszystkiego. Nowy spot marki przedstawia różne dania w kompozycji z dużym, familijnym opakowaniem napoju owocowego – każde zestawienie wygląda dobrze, bo do wszystkich pasuje Tymbark. Kampanii telewizyjnej towarzyszą dodatkowe jej odsłony w social mediach i bankomatach.
13 maja 2020, 15:01

Tymbark w nowych smakach

Sezon wiosenno-letni to dla Tymbarku tradycyjnie czas wprowadzania limitowanych nowości. Tego roku również ich nie zabraknie! Marka wprowadza na sklepowe półki trzy nowe napoje o wakacyjnych, orzeźwiających smakach: Pomarańcza-Ananas, Limonka-Ananas i Truskawka-Malina.
07 maja 2020, 14:40

Nowa kampania Kotlin

Nowa kampania ketchupu Kotlin zdradza sekret, jak polepszyć smak potraw. Co zrobić by każdy niejadek z uśmiechem na twarzy i przekonaniem w głosie powiedział „Zjem!”.
06 maja 2020, 13:26

Tymbark Owoce Świata

Owoce Świata Tymbark to linia liderskich napojów egzotycznych. Popularne produkty teraz dostępne są w nowych kartonach – inspirowane podróżami opakowania są smuklejsze i wygodniejsze w otwieraniu.
06 maja 2020, 13:23

Woda Kubuś z bohaterami

Woda źródlana Kubuś Waterrr to produkt przygotowany dla najmłodszych – czysta woda w wygodnej butelce z korkiem niekapkiem zapewnia dzieciom wygodę, której potrzebują każdego dnia. By zachęcić do sięgania po wodę, Kubuś dodatkowo wprowadził specjalne etykiety – teraz wody Waterrr dostępne są z wizerunkami bohaterów stacji Nickelodeon na opakowaniach!
27 kwietnia 2020, 11:51

Nowe dania w 2 minuty

Łowicz poszerza linię kaszotta i risotta o dwa warianty: Ryż z grillowanymi warzywami oraz Ryż po tajsku z nutą kokosa i warzywami. Nowe Dania w 2 minuty nie zawierają konserwantów i wzmacniaczy smaku, są natomiast pełne wartościowych składników. Produkty dostępne są w nowej szacie graficznej.
23 kwietnia 2020, 11:59

Nowe makarony Lubelli

Dla wszystkich, którzy uwielbiają gotowanie proste, szybkie i dające doskonałe efekty, Lubella przygotowała nowość. Spaghetti i Świderki Express, najpopularniejsze makaronowe formy są od teraz w wariantach, które gotują się jedynie 2 minuty. A ich jakość pozostaje niezmiennie – najlepsza, na miarę Lubelli!