Skroluj
Nagrody2 listopada 2022

10. EDYCJA GALI „NIE MA PRZYSZŁOŚCI BEZ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI”

26 października w Warszawie odbyła się jubileuszowa 10. edycja gali Dziennika Gazety Prawnej. Podczas wydarzenia nagrodzono firmy, których produkty i usługi odnoszą sukcesy w kraju i za granicą oraz są przykładem jakości i innowacyjności. Wśród laureatów znalazła się Grupa Maspex.

Projekt „Nie ma przyszłości bez przedsiębiorczości” to coroczna ogólnopolska akcja Dziennika Gazety Prawnej. Wydarzenie to skupia dziennikarzy, przedsiębiorców i przedstawicieli rządu, którzy wspólnie tworzą profesjonalną platformę debaty publicznej nad rozwojem przedsiębiorczości w Polsce. W tegorocznej edycji akcji poruszono takie tematy jak prawo biznesu, społeczna odpowiedzialność przedsiębiorców czy wyzwania współczesnej gospodarki.

Akcję „Nie ma przyszłości bez przedsiębiorczości” zakończyła gala finałowa, która odbyła się 26 października w Warszawie. Na uroczystości nagrodzono firmy, które wyróżniają się dynamiką wzrostu, dużym potencjałem rozwoju oraz popularnością wśród konsumentów. Na wydarzeniu Grupę Maspex reprezentował Piotr Romańczuk, Dyrektor ds. Ochrony Środowiska, który osobiście odebrał nagrodę i wygłosił podziękowanie. Serdecznie gratulujemy wyróżnienia!

 

Fot. Wojtek Górski

Fot. Wojtek Górski
Udostępnij tę stronę: Facebook Twitter Linkedin Email SMS