Skroluj
Nagrody18 października 2022

GRUPA MASPEX NA KONFERENCJI SAP NOW

W dniach 11-12 października w Sopocie odbyła się konferencja SAP NOW pod nazwą „Droga do sukcesu”. W trakcie wydarzenia zaplanowano liczne panele dyskusyjne, prelekcje gości specjalnych oraz ceremonię wręczenia nagród SAP Innovation Awards. 

Konferencja SAP NOW to jedno z najważniejszych wydarzeń dla społeczności SAP w Polsce. Corocznie cieszy się ona dużym zainteresowaniem z uwagi na merytoryczność paneli dyskusyjnych oraz obecność kluczowych w Polsce firm i osobowości. Gośćmi specjalnymi tegorocznej konferencji był m.in. Aleksander Kwaśniewski oraz Andrzej Bargiel. Grupę Maspex na tym wydarzeniu reprezentowali Rafał Gruszeczka, Dyrektor Finansowy, Krzysztof Zajda, Dyrektor ds. Informatyki, Izabella Lukaj, Dyrektor ds. Kontrolingu oraz Andrzej Bernaś, Kierownik Zespołu ds. Rozwoju Systemu SAP.

Nieodłącznym elementem konferencji jest coroczna gala rozdania nagród SAP Innovation Awards. Laureatami nagrody zostają firmy wykorzystujące potencjał produktów SAP i technologii chmurowych do wywierania pozytywnego wpływu na gospodarkę, środowisko i społeczeństwo. W tym roku nagrodzono aż osiem firm, a wśród nich znalazła się Grupa Maspex. Poprzez wdrożenie optymalnych rozwiązań do planowania, budżetowania i raportowania operacji oraz chmurowe rozwiązania analityczne, bazujące na SAP Business Technology Platform, zoptymalizowano procesy planistyczne, budżetowe i controllingowe w firmie.  Proces wdrożenia systemów był wyjątkowy szybki, ale i skuteczny. Wyróżnienie zostało przyznane za niezwykłe tempo innowacji z wykorzystaniem najnowocześniejszych narzędzi i technologii.

Ponadto, na konferencji w roli prelegentki wystąpiła Izabella Lukaj, Dyrektor ds. Kontrolingu, która przedstawiła, w jaki sposób planować różne aspekty nowoczesnego przedsiębiorstwa oraz dalsze plany i obszary zastosowań wykorzystania technologii SAP Analytics Cloud.

Serdecznie gratulujemy zdobycia nagrody.

Udostępnij tę stronę: Facebook Twitter Linkedin Email SMS