Skroluj
16 marca 2021

La Vitta wspiera rumuńskich szpadzistów

Nasze marki kochają sport. Świadczy o tym nie tylko Turniej Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku, ale także ostatnia inicjatywa marki La Vitta, która zaangażowała się w wsparcie rumuńskich szpadzistów.

La Vitta, marka wody butelkowanej dostępna w Rumunii, rozpoczęła 2021 rok z ważną inicjatywą – została partnerem rumuńskich szpadzistów walczących o medale podczas ogólnokrajowych mistrzostw w szermierce.

La Vitta to idealny partner sportowy, który skutecznie gasi pragnienie podczas sportowych zmagań. To dlatego była ona produktem pierwszego wyboru zarówno dla całego zespołu rumuńskich szermierzy, którzy walczyli w mistrzostwach zorganizowanych przez Federatia Romana de Scrima (organizacji będącej rumuńskim odpowiednikiem Polskiego Związku Szermierczego), jak i Any Marii Brânză, wicemistrzyni olimpijskiej, dwukrotnej mistrzyni świata, mistrzyni Europy, której największym jej sukcesem był srebrny medal igrzysk olimpijskich w Pekinie w indywidualnym turnieju szpadzistek.

Cieszymy się, że nasza rumuńska firma wspiera sport. Z pewnością będziemy również kibicować Rumunom na zbliżających się Letnich Igrzyskach Olimpijskich w Tokio.

Udostępnij tę stronę: Facebook Twitter Linkedin Email SMS