Skroluj
Nagrody5 czerwca 2023

NASZE MARKI LAUREATAMI KONKURSU „ZŁOTY PARAGON – NAGRODA KUPCÓW POLSKICH”

Za nami 13. edycja konkursu „Złoty Paragon – Nagroda Kupców Polskich”. Gala wręczenia nagród odbyła się w środę 24 maja w warszawskim Teatrze Kamienica. Wśród nagrodzonych i wyróżnionych ponownie znalazły się nasze marki: Tymbark, Tiger, Lubella, Łowicz, Kotlin, Krakus, Soplica oraz Carlo Rossi.

Konkurs „Złoty Paragon – Nagroda Kupców Polskich” to jedno z najważniejszych wydarzeń polskiej branży FMCG. Jego organizatorem jest miesięcznik Hurt & Detal, a pierwsza edycja obyła się już w 2011 roku. To wyróżnienie przyznawane jest nie tylko przez właścicieli i kierowników sklepów spożywczo-przemysłowych, ale także przez czytelników wspomnianego miesięcznika. Celem konkursu jest przede wszystkim wyróżnienie tych produktów i usług, które w znaczący sposób wpływają na rozwój handlu detalicznego w Polsce.

 

Z radością informujemy, że w tegorocznej edycji konkursu zdobyliśmy aż 12 nagród i wyróżnień, w tym aż dwie nagrody specjalne!

Marka Tymbark otrzymała złoto w kategorii Soki, nektary i syropy za produkt Sok Tymbark 1L karton pomarańcza oraz wyróżnienie w kategorii Napoje za produkt Napój Tymbark 2L PET jabłko. Wyróżnienie otrzymała także marka Tiger za produkt Tiger Classic 250 ml w kategorii Napoje energetyczne.

W konkursie zdobyliśmy również Nagrodę Specjalną dla Grupy Maspex za aktywne działania w zakresie zrównoważonego rozwoju w sektorze spożywczym poprzez pionierskie zastosowanie zakrętki SIG Dome przytwierdzonej do opakowania kartonowego soków Tymbark.

Wyróżnienia oraz nagrody złote otrzymały również marki foodowe:

Lubella Express Świderki – złoto w kategorii Makaron

Owsianka Lubella – wyróżnienie w kategorii Produkty śniadaniowe, zbożowe

Łowicz dżem truskawkowy 280g – złoto w kategorii Dżemy, przetwory, konfitury

Łowicz sos spaghetti 550g – wyróżnienie w kategorii Sosy

Kotlin Ketchup Łagodny, 450 g – złoto w kategorii Ketchup

Ogórki konserwowe Krakus 920 g – wyróżnienie w kategorii Warzywa w słoikach, puszkach i kartonach

Udostępnij tę stronę: Facebook Twitter Linkedin Email SMS