Skroluj
O firmie12 maja 2021

Tymbark Bułgaria finalistą nagród Bapra 2021

​​​​​​​Firma Tymbark Bułgaria będzie walczyć o nagrody BAPRA 2021 – najbardziej prestiżowe bułgarskie nagrody za kampanie komunikacyjne. W międzynarodowym jury zasiadają światowej sławy specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie public relations.

Kampanie komunikacyjne Tymbark Bułgaria zostały finalistami w dwóch najmocniejszych kategoriach prestiżowego konkursu BAPRA Awards 2021. O nagrody w kategorii CSR powalczy kampania marki TEDI, której główną osią była edukacja dzieci w wieku szkolnym dotyczaca bezpieczeństwa na drodze. W 2020 roku wszyscy stanęliśmy w obliczu bezprecedensowych wyzwań związanych z Covid-19. U uczniów, którzy przebywali przez długi czas w domu w związku z obostrzeniami, lockdownem i nauką online, stopniowo zanikała zdolność do bezpiecznego poruszania się w środowisku miejskim stopniowo. To wymagało przypomnienia zasad i przepisów drogowych, aby móc bezpiecznie poruszać się po ulicach po powrocie do szkoły. Marka TEDI połączyła siły z licznym gronem ekspertów oraz funkcjonariuszami Policji, aby stworzyć kampanię edukacyjną dotyczącą tego problemu.

W kategorii Influencer Marketing będzie walczyć marka TIGER, która udowodniła, że za kwotę zaledwie 2,5 dolara można stworzyć kampanię, która dotrze do ogromnej liczby internautów i wygeneruje 3 mln wyświetleń. Kampania zmieniła zasady gry, tworząc zupełnie nowy model influencer marketingu – w tym przypadku influencer nie promował TIGERA, ale to TIGER promował jego.

BAPRA Bright Awards BAPRA Bright Awards powstała w 2010 roku i do dziś uchodzi wpływową za imprezę, podczas której bułgarscy specjaliści od PR porównują swoje osiągnięcia z najlepszymi praktykami branży na świecie.

Udostępnij tę stronę: Facebook Twitter Linkedin Email SMS