Daj coś od siebie – Tymbark rozkręcił akcję na YouTube!

YouTuberzy zainspirowani świąteczną akcją Tymbarku postanowili również zrobić coś dobrego dla innych. Podjęli wyzwanie Kapsla i rozdając dobre uczynki zbierali razem z Tymbarkiem fundusze dla Szlachetnej Paczki. Dzięki akcji marka przekazała 25 tysięcy złotych na charytatywny cel – następnie widzowie podwoili tę kwotę, podejmując wyzwanie od Twórców!

Daj_Co_Od_Siebie_Tymbark_-_Razem_pomagam

Prowadzący opuścili Studio Tymbark, by dać coś od siebie innym! W specjalnym odcinku twórcy nakręcili wyjątkową akcję. Każdy z nich dostał odrębne wyzwanie od Kapsla – 25 zadań do zrealizowania w ciągu 100 minut. Za wykonaną misję, Tymbark zobowiązał się przeznaczyć 25 tysięcy złotych na cele Szlachetnej Paczki.

Wraz ze swoimi gośćmi prowadzący podzielili się na trzy drużyny – w ciągu niecałych dwóch godzin wykonywali określone zadania. W akcji wzięło łącznie udział siedmioro YouTuberów – Zuzia, JDabrowsky oraz SKKF zaprosili do wyzwania  GlamPaulę, Kiśla, Wielmożnego Igora i ChocolateMilka. Jesteście ciekawi, kto śpiewał z przechodniami kolędy, kto rozdawał świąteczne pierniki i co jeszcze zrobili YouTuberzy, by zdobyć pieniądze na szczytny cel? Chcecie wiedzieć, czy im się udało? Przekonajcie się: https://www.youtube.com/watch?v=3MFo3OojP_M.

Daj_Co_Od_Siebie_Tymbark_-_Razem_pomagam

 Tyle dobra i pozytywnej energii w jednym odcinku… Dla Tymbarku to było wciąż za mało! Właśnie dlatego YouTuberzy zaprosili widzów do wzięcia udziału w drugiej części wyzwania. W zamian za polubienia zebrane od widzów, Tymbark przekazał kolejne 25 000 złotych Szlachetnej Paczce!