Program społeczno-promocyjny „Zboże smakuje i inspiruje”

02 stycznia 2013

W kampanii promocyjno-informacyjnej pod hasłem „Zboże smakuje i inspiruje”, prowadzonej przez Krajową Federację Producentów Zbóż wraz z naszą firmą Lubella, przybliżyliśmy konsumentom zalety poszczególnych rodzajów produktów zbożowych: makaronów, płatków, kasz, pieczywa i mąki.

„Zboże smakuje i inspiruje” to akcja promocyjno-informacyjna, która ma na celu przede wszystkim popularyzowanie spożycia produktów zbożowych, pomóc inaczej na nie spojrzeć i pokazać, że są to produkty nie tylko zdrowe, ale również stanowiące źródło wielu kulinarnych inspiracji. Program podkreśla jak łatwe, szybkie, inspirujące i co najważniejsze smaczne są dostępne produkty zbożowe.

W kampanii „Zboże smakuje i inspiruje” za pomocą mediów społecznych oraz telewizji i radia przekonywaliśmy Polaków, by do swojego codziennego menu włączali mąkę, kasze, makarony, płatki oraz pieczywo. Kampania nie tylko pomogła na nowo odkryć kluczowe dla prawidłowego odżywiania produkty, ale również inspirowała do podejmowania kulinarnych wyzwań.

Akcja promocyjna „Zboże Smakuje i Inspiruje” została sfinansowana z Funduszu Promocji Ziarna Zbóż i Przetworów Zbożowych. Organizowana była przez Krajową Federację Producentów Zbóż i trwała do końca 2014 roku.