Grudzień 2018. Ty to masz gest! Świąteczna akcja Tymbarku.

Czy można pomagać prostym gestem? Oczywiście! A z Tymbarkiem nabiera to dosłownego znaczenia. Z okazji Świąt marka zamieniła drobne gesty w realną pomoc. Wykorzystując najnowsze funkcjonalności Facebooka i technologię AR, Tymbark zachęcał do publikowania zdjęć i filmów ze specjalnymi świątecznymi filtrami – w zamian, wspólnie z fanami przekazał 100 tysięcy złotych dla podopiecznych fundacji Mam Marzenie!

Tymbark_-_Ty_to_masz_gest.JPG

Każdy uśmiech, zabawny dzióbek czy puszczone oczko w Święta mają sprawczą moc. Tymbark udowodnił, że wystarczy wykonać prosty gest, by podzielić się pozytywną atmosferą i zrobić dobry uczynek – to prostsze, niż się wydaje!

Użytkownicy Facebooka za pomocą aparatu w telefonie mogli korzystać ze specjalnych świątecznych filtrów, które można było dodatkowo aktywować za pomocą wybranego gestu. A dzieląc się ze znajomymi zdjęciem lub filmem z nałożonym filtrem – pomagali spełniać dziecięce marzenia! Za każdą taką publikację w Aktualnościach lub w Relacji na Facebooku marka przekazywała 5 zł dla fundacji Mam Marzenie. Łącznie Tymbark w ten sposób przeznaczył na spełnianie dziecięcych marzeń aż 100 000 złotych!

Świąteczny digitalowy koncept Tymbarku połączył najnowszą technologię Augmented Reality i rozpoznawanie gestów ze wspaniałą ideą robienia na Święta dobrych uczynków. W ten sposób marka kolejny raz podkreśliła swoje wartości i zachęciła fanów do wspólnego działania w szczytnym celu.