Oddaj profiLOVE i spełnij marzenia dzieci z Tymbarkiem

20 tysięcy Internautów zaangażowało się w świąteczną zbiórkę Tymbarku i oddało swoje ProfiLOVE na spełnienie dziecięcych marzeń! Wspólnie z fanami marka uzbierała w rekordowym czasie 100 tysięcy złotych! Po niebywałym sukcesie, Tymbark kontynuuje akcję – wciąż przekazuje 5 zł za każdą zmianę zdjęcia na Facebooku i chce przekazać dla Akademii Przyszłości jeszcze więcej!

ProfiLOVE_Tymbark_1.jpg

Tymbark do świątecznej akcji chce zaangażować tysiące użytkowników Facebooka. Wspólnie z marką mogą oni udowodnić, jak wielka bywa siła małych gestów. Zmiana zdjęcia profilowego to właśnie taki drobny uczynek, który każdy może wykonać, aby się przyłączyć i dołożyć kolejne 5 zł na realizację marzeń podopiecznych Akademii Przyszłości. Aby to zrobić, wystarczy zmienić swoje zdjęcie wykorzystując specjalnie przygotowaną nakładkę z hasłem akcji „Oddaję profiLOVE na marzenia dzieci”. To tak niewiele, a naprawdę ma ogromne znaczenie.

Tymbarkowa akcja Oddaj ProfiLOVE zyskała ogromne wsparcie fanów marki. Użytkownicy Facebooka tak mocno się w nią zaangażowali, że w 9 dni wspólnie zebrali okrągłe 100 tysięcy złotych na realizację marzeń podopiecznych Akademii Przyszłości.

Cel został osiągnięty nieoczekiwanie szybko! Ogromne zaangażowanie Internautów sprawiło, że Tymbark postanowił dać im szansę na większą pomoc! Choć planowana suma została zebrana, licznik wciąż pracuje. Kwota ciągle rośnie, gdy kolejne osoby dołączają do akcji – docelowo Tymbark chce przekazać na dziecięce marzenia nawet 250 tysięcy złotych!

ProfiLove_Tymbark_2.PNG

Zmiana zdjęcia profilowego to wszystko, co trzeba zrobić, by dołączyć się do akcji. Każdorazowe użycie specjalnej nakładki na Facebooku z hasłem „Oddaję ProfiLOVE na marzenia dzieci” to kolejne 5 złotych od Tymbarku. Każdy, kto jeszcze nie dołączył do akcji – wciąż ma szansę dołożyć do niej swoją cegiełkę. Każdy, kto już się zaangażował – może zrobić to ponownie!

Akademia Przyszłości pomaga uczniom szkół podstawowych, którzy mają długotrwałe problemy w szkole i pochodzą z niezamożnych rodzin. Każdy podopieczny ma swoje, bardziej lub mniej śmiałe marzenia oraz plany. By je zrealizować potrzebuje jednak odpowiednich warunków i motywacji. Akademia wspiera dzieci, by miały lepszy start, a kiedyś same potrafiły sięgać po to, czego chcą i mogły realizować nawet najśmielsze z marzeń. Dziś potrzebują do tego pomocy – często również materialnej. Tymbark postanowił pomóc spełniać dziecięce marzenia, bo to przecież właśnie one już dziś mają znaczący wpływ na przyszłość.

Oddaj profiLOVE: https://www.facebook.com/profilepicframes/?selected_overlay_id=188579821718560

Zapraszamy na: www.oddajprofilove.pl