Akademia Inżyniera Maspex

Pierwsza Prawdziwa Lekcja Biznesu!

Tworząc Akademię Inżyniera Maspex, naszym głównym założeniem było, aby studenci w trakcie jej trwania dowiedzieli się jak najwięcej o tajnikach pracy w branży FMCG z wykorzystaniem swoich technicznych umiejętności.

Chcesz być bliżej biznesu? Chcesz połączyć teorię z praktyką?  Wykazujesz inicjatywę w działaniu, a kolejne wyzwania Cię mobilizują? W takim razie jesteśmy przekonani, że to właśnie Ciebie zaprosimy do współpracy w ramach tego programu.

Chcesz się uczyć od najlepszych? Dobrze trafiłeś!

Wykorzystaj dany nam wspólnie czas, aby poznać nas od środka i zdobyć swoje pierwsze doświadczenie pracując z markami, które znasz i lubisz. Tymbark, Kubuś, Tiger, Lubella, Malma, Łowicz, Kotlin, DecoMorreno, Plusssz to liderzy w swoich kategoriach. Ucz się od najlepszych :)

Praktyki w Maspeksie, czyli gdzie?

Nasza centrala znajduje się w Wadowicach pod Krakowem. To tutaj zlokalizowana jest większość działów i tu zapadają kluczowe decyzje. Chcąc dać Ci możliwość jak najbliższego spotkania z wykorzystywanymi przez nas nowoczesnymi technologiami, zaprosimy Cię do odbycia praktyk w naszych zakładach produkcyjnych. W ramach Akademii będziesz mieć okazję pracować w jednym z naszych zakładów m.in. w Lublinie, Tychach czy Olsztynku. Ale nie tylko – jesteś zainteresowany inną lokalizacją? Sprawdzaj na bieżąco – mamy zakłady i oddziały w wielu miejscach w Polsce.

Czy to dla Ciebie?

Szukamy studentów kierunków technicznych, ludzi z inicjatywą, świeżym spojrzeniem i pomysłem na siebie. Takich, dla których nie ma rzeczy niemożliwych, a każde nowe wyzwanie zachęca ich do działania. To o Tobie? Świetnie! W takim razie wpadaj do nas!

Akademia Inżyniera, czyli co?

  • Kilkumiesięczna współpraca z nami – długość Twojej obecności u nas w Firmie ustalimy wspólnie
  • możliwość zdobywania doświadczenia wśród najlepszych specjalistów – uczysz się od lidera rynkowego 
  • ciekawe zadania, które pozwolą Ci zrozumieć specyfikę firmy i zasady funkcjonowania Twojego działu – każda osoba realizuje dokładnie takie same zadania, jak nasi Pracownicy
  • wsparcie doświadczonego Pracownika (opiekuna), który pomoże Ci zaaklimatyzować się w naszej firmie, wprowadzi w tajniki codziennej pracy i udzieli odpowiedzi na Twoje pytania
  • wynagrodzenie, które pomoże pokryć m.in. wydatki związane z dojazdem
  • świetną atmosferę dorzucamy gratis ;)

Co zrobić, żeby się dostać?

Proces rekrutacji jest kilkuetapowy, dzięki czemu możemy lepiej poznać kandydatów i dopasować ich kompetencje do odpowiednich zadań.

 

  • rozmowa telefoniczna z wybranymi osobami
  • Assessment Center w siedzibie firmy/ Case study
  • rozmowa z managerem działu
  • podjęcie decyzji

Nabór otwarty jest cały czas. Dlatego nigdy nie jest za późno. Cały czas czekamy na Ciebie. Nie każ nam, abyśmy wyczekiwali Ciebie zbyt długo :)

Aplikuj i zdobądź wartościowe doświadczenie w dynamicznej firmie branży FMCG.

W Maspex nauczysz się więcej!